Yamaha YZF-R1 (2000)

Vlastník Jirka-ZXR
Vloženo 28.10.2010
Aktualizováno 11.4.2013

Pořízena po jedné sezoně bez sporta.Původně jsem myslel,že už se ktomu nevrátim,ale je to silnější.Takže k Ténérce přibyla do garáže tahle sraší motka,ale věřím že pro daný účel poslouží!!!

První dojmy - kkk

Pořízena čerstvě.Zatí jen malá projíždka při koupi,ale skušenost s R1 04 jsou a myslím ,že o tolik jiný to neni.Uvidíme na jaře!

29.12.10- Objednány pneu Metzeler Sportec M05 - doufám,že je to dobrá volba.Moto mám jen do zatáček,tak snad budou držet.

4.1.11.-Tak gumy jsou doma,ještě přezout a pak čekat na jaro-no kuňa ať už je to tady!!!Vypadaj dobře!
Jo taky koupená krovka,místo poškozené z.sedačky.Už v laku vyšla přez ebay na 900,-.Super cena!!!

Tak tyhle gumy mohu jenom doporučit.Ta jistota,kterou poskytujou jak při jízdě rovně ,tak v náklonu,je fantastická!!!Super!

Tak jsem jí bohužel prodal,až tu budou pořádný silnice,tak zase něco pořídím...koupil jsem zase čtyřkolku,udělá aspoň nějakou práci blbnout se na tom taky dá...

Ferys
Ferys napsal 18.01.12 v 17:58

Parádní kousek za 10

PaaayaR1
PaaayaR1 napsal 10.06.11 v 13:56

Je fakt pekna ! at slouží !

sedlon
sedlon napsal 18.03.11 v 18:09

Krasavice s krátkým výfukem musí krutě znít jasných 10b

lukaR1
lukaR1 napsal 29.10.10 v 19:11

udals dobre ze jses rozhod pro R1 TAK HODNE STASTNYCH KM !

poli46
poli46 napsal 28.10.10 v 19:32

další s touhle pověstnou bestií... tak rozum do pravačky a aď zní máš jen radost