Honda CBR 600F Sport (2002)

Vlastník Magic1603
Vloženo 20.5.2010
Aktualizováno 5.4.2011

Honda CBR 600 F-Sport:Červenožluta,karbonové doplňky.

Motorka mi patří od jedenáctého měsíce 2009,do konce roku jsem stihl najet ještě tisíc km,mohu říci že na stav v jakém motocykl byl,bez problémů.Tento tip motorky se mi líbí jak po stránce vzhledové ta i výkon.Pořizovací cena byla 55.000,-

V zatáčkách je lehce ovladatelná,umí jet za plynem a dobrá je výška sedla,pro začátečníky i pokročilé jezdce super,bez problému dosáhnu na zem,výhoda při zastavení a udržení balancu.Myslím že tento tip se povedl.

Nevýhoda je sedlo spolujezdce ale i to se dá přežít,přiznejme si jeto přeci jen zmrzlina,pro spolujezdce se vyrábí jiné tipy motorek.Trochu mi vadí nehezký a velký plastoví držák na spz.Přes zimu jsem si jí předělal podle svých představ,bude vidět na přiložených fotkách,stav při koupi a aktuální,chtěl jsem být origoš.Ještě nemám hotovo chybí mi výfuk , karbon zrcátka,polep na brýle,pak už snad hotovo.

LiborCBR
LiborCBR napsal 28.07.12 v 20:56

Ta barevná kombinace vypadá moc hezky. Přeji Ti hodně rychlých kilometrů a dávám 10.

Ales600
Ales600 napsal 20.11.10 v 00:06

Hezkej kousek blahopřeji rád na ní vzpomínám dávám 10b

fleet.admiral
fleet.admiral napsal 03.10.10 v 10:50

Dal jsi jí pořádný šmrnc! To se cení, takže za 10! A jen radostné a pohodové kiláky v sedle přeju!

misacekm
misacekm napsal 28.09.10 v 23:03

Dík taky za 10. A hlavně za ty pěkné barvy!

Syslus
Syslus napsal 27.09.10 v 01:26

Ahoj, nápaditá barevná kombinace, jistě se v davu neztratíš , jasná 10.