Suzuki GSX-R 1000 (2008)

Vlastník superstrelo
Vloženo 3.5.2010
Aktualizováno 11.10.2010

Tak jsem se po dvou letech na 600 rozhodl přejít na litra. Pocity zatím skvělé...

29.4.2010
Koupená jako skoro funglovka od 1. majitele (US verze)
Udájně najeto jenom 1600 km.
Komplet G.P.R výfukový systém- zvuk je opravdu masakr , ale hlavně ta váha oproti originálům je někde jinde.
BMC vzduchový filtr, nahraná jiná palivová mapa. Motorka je poladěná u Ešnera a předchozí majitel tvrdil něco 190 kobylách (těžko říct nestihl jsem je všechny spočítat). Ale asi nebude daleko od pravdy, protože to fakt jede...
PP přepákování+padáky,karbnové kryty motoru a kyvky.
Musím se přiznat, že po 600 mám opravdu co dělat to stádo ukočírovat, ale naštěstí motorka jede podle toho, jak kroutím pravým zápěstím, takže se do toho myslím dostávám.

29.6.2010
Výlet vrtulníkem Staré hamry - Ostrava.
Tak jsem do toho očividně moc nedostal, zjistil jsem, že rovinky by mi šly, ale ze zatáčkama je to horší. Pro letošek fajront.

A jak dopadla motorka:
rám, kola, vidle i motor vypadají OK pod motorkou nebyla žádná kapalina z motoru ani nádrže. Nádrž je, ale z pravé strany pomuchlaná. Vzadu je polámaný ten poslední hliníkový díl podsedlového rámu, ale myslím, že by šel vyrovnat a povařit.
Nejhůř to odnesl předek motorky. Světlo,blinky,lešení, budíky, přepínače, nádobky všechno bude chtít nové.

Gauner
Gauner napsal 08.12.10 v 15:23

Brzké uzdravení Tobe i motce..

Michal-GSX-R
Michal-GSX-R napsal 04.12.10 v 23:37

Tak hlavně že si OK
Mašinu opravíš a bude zase pěkná.

fanysuzuki
fanysuzuki napsal 19.11.10 v 09:41

Velmi pěkné moto přeji uzdraveni a znovu na kola a niň táhad. 10b

Monini
Monini napsal 11.10.10 v 17:54

Hlavně, že jsi to přežil...

SuperSic58
SuperSic58 napsal 26.08.10 v 17:49

škoda jí co, taky znám ten pocit, když si rozmlátíš svý vymazlený gsx-r ... Od tý doby se na silnici na motorce bojim a už jedině offroadový ježdění