Honda XR 125 (2005)

Vlastník Pivis
Vloženo 19.4.2010
Aktualizováno 30.3.2011

Tak tahle motorka je vynikající hlavně pro začátečníky nebo pokročilé jezdce, kteří zatím nemají papíry na vyšší kubaturu. Výborná pro naučení a na zvyknutí si na větší motorku.

Momentálně k 30.3.2011 mám za rok nalítáno 5500km. Za všech okolností spolehlivá, nikde mě nenechala a zatím s ní nebyl jeden jediný problém. Svých 90-100 km/h si po silnici drží stále v klídku po rovince. Zatím jsem neměnil řetězovku, stále se super drží a olej byl vyměňován přes zimu.

Díky mé nešikovnosti a jednomu pádu (naštěstí do měkkého na louce) musela přes zimu projít menší kosmetickou úpravou, jelikož jsem při blbnutí položil motorku na bok a odřel masku i s předním blatníkem. Vše spravilo několik chvil strávených šmirglováním, následovalo stříknutí stříkacím kytem a nakonec černá barva. V zápalu stříkání barvy to odnesl i zadní vnější chránič řetězu, který jsem stříkl do modré barvy, jako jsou polepy na motorce. Při zimním šperkování byla nutnost vyměnit brzdové destičky, která byly sedřené prakticky až na kov. Cena 460 Kč je celkem přijatelná. :)

Miniblinkry, karbonová zrcátka a crossové gripy dodaly XR ten správný ostrý pohled, který se sluší a patří jak na silnici, tak samozřejmě hlavně do terénu. Poradí si téměř s každým kopcem, louží, brodem i bahínkem a občas i nějakým tím zvířecím exkrementem, který sem tam na louce potkáte xD.

Mohu jen a jen doporučit. Můžete s ní téměř všude a i na povoz vaší buchty je bez pochyby vhodná x).

Hadiprd
Hadiprd napsal 15.12.11 v 18:17

Na začátek dobrá volba Pivís. Ať slouží

Martic
Martic napsal 21.04.10 v 13:59

Prima stroj , ať ti jezdí .