Honda CBR 125R (2006)

Vlastník ramboo
Vloženo 19.4.2010
Aktualizováno 9.5.2013

Tak miláčka už jsem s těžkým srdcem prodala
Zažili jsme spolu 3 úžasné sezóny. Nalítali jsme 23000 km. Nikdy mě nezradil, častokrát podržel. Byla to prostě skvělá motorka a byla to má první - nikdy na ni nezapomenu.

První dojmy - Vzhledem k tomu, že mi několik let trvalo, než sem si svůj první motorkářský sen mohla splnit, byly dojmy skvělé. Byla to láska na první pohled a ve dne i v noci sme nemyslela na nic jinýho než že chci jen jezdit a jezdit a jezdit :-D

Původně jsem měla v plánu si pořídit rovnou silnější kubaturu, vzhledem k papírům, svému věku i vysoké postavě sem si byla jistá že na to mám. Nakonec to ale vyhrála tato cebruška a nyní jsem za to moc ráda. Pro začátečníky určitě to nejlepší co můžu doporučit. Uzučká, lehučká, lehce ovladatelná a to hlavní že odpouští SPOUSTU CHYB a nedokonalostí jezdce. Hned první den jsme se spolu vyválely na křižovatce, naštěstí se v takové malé rychlosti nestalo nic kromě uraženého blinkru a nějakých škrábanců, za které se dodnes kopu do hlavy :-/...nyní si myslím že už jsme s CeBRuškou docela dobře sehrané a obě víme co od druhé čekat. Moje maximálka je 140 km/h, bohužel více se mi nikdy nepodařilo ať se snažím a ležím na ní sebevíc. Spotřeba je nízká, asi 3 l/100km. Laďáček Devil je slast pro ucho, zvlášť s vytaženou koncovkou to má aspoň trochu grády ...Jediné změny co jsem zatím prováděla byly výměna pneu Continental Conti GO a nová D.I.D řetězovka. Ještě výměna kapalin, oleje, prostě klasika. Jinak si myslím, že je zatím vše ok a věřím tomu, že pokud se budu o cebrušku dobře starat, tak mě určitě nezradí Taky sem jí ještě nalepila bílé proužky na ráfky a předělala nové blinkry aby byla úpně k obrazu mému
Zatím nevím jak dlouho spolu budeme řádit, vše to zálaží na penízkách, tak uvidím kdy budu moct přesedlat na CBR 600RR nebo F (to se zatím nemůžu rozhodnout) a jednou se snad dočkám své vysněné Fireblade :-* protože celá řada CBR je pro mě prostě skvost a fárošek je můj sen už od 17ti let :-*

Co říct závěrem? Asi že Honda je prostě Honda a dala bych za ni ruku do ohně.
Zatím mi dělá jen samou radost. Přeji všem bikerům suché a bezpečné cesty.
LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE !!!

freestr1
freestr1 napsal 11.04.13 v 20:29 10b.

Krasna masina preju hodne najetych km v sezone 2013 Jasnych 10b.

Burtila
Burtila napsal 02.04.13 v 20:20 10b.

See.Jay
See.Jay napsal 23.07.12 v 20:56

Nádhera Tak hodně kiláků bez nehod

cihy.
cihy. napsal 22.12.11 v 07:31

pekne obe dve

Pája13
Pája13 napsal 06.12.11 v 20:02

Krásná.Ať dělá stále radost.10 b. a krátkou zimu.