Suzuki GSX-R 600 (2008)

Vlastník Eilinka
Vloženo 1.4.2010
Aktualizováno 18.12.2011

Je to moje vysněná motorka. Je prostě nádherná. Už teď ji zbožňuji a moc se těším na vše co spolu zažijeme. Snad na mě bude hodná? Já na ni určitě :o)

Moje Gixo mám doma teprve jen 2 dny, takže zkušenosti mám zatím jen malé, ještě jsme toho spolu moc nenajeli, ale i z toho mála, co jsme spolu zatím najeli (cesta domů po koupi a malá projížďka okolo komína) můžu říci, že se velice dobře ovládá. Jízda na ní je opravdu potěšení a požitek. V květnu mě s ní čeká jízda na okruhu, tak jsem zvědavá jaký to bude rozdíl oproti Fazeru, na kterém jsem odjela 3 sezony.

Tak jsme se 7.5.2010 zúčastnili jízd na brněnském okruhu, byla to paráda, ale ještě potřebujeme hodně tréninků. Teprve se pořád poznáváme, takže jsem zatím ještě hodně opatrná a máme dost rezerv jak při brždění, tak i na výjezdech. Je fakt, že brzdy jsou naprosto luxusní, ale stále je neumím využít naplno, chce to čas. 26.5. jedeme spolu znovu do Brna na okruh, tak snad porychlím, když už ted trochu vím jak se tahle motorka chová na okruhu.

26.5.2010 jsme spolu byli znovu v Brně na okruhu, bohužel ale pršelo, takže jsem si to moc neužila. Na druhou stranu o zkušenost víc, na tom mokru to bylo docela náročné.

Tak sezona 2010 je u konce, ale nemůžu říct, že by byla zrovna šťastná. Plánů bylo sice hodně, ale nějak to neklaplo :o( Gixerku už mám zazimovanou a přes zimu ji čeká pár menších oprav. Snad bude sezona 2011 lepší??

Dne 6.5.2011 jsem se opět sklouzla po brněnském okruhu. Měla jsem zaplacenou agenturu na odpolední ježdění a bylo to skvělý, teda kromě organizace, ta opět pokulhávala, ale to nebudu víc rozebírat. Počasí vyšlo naprosto luxusně, snad se zase brzy dostanu na nějaký ten okruh, abych se mohla dále zlepšovat...

Letošní sezonu jsem se poprvé zúčastnila veřejných jízd na brněnském okruhu, vždycky jsem z toho měla velký strach jelikož to není děleno na žádné skupiny jak je tomu u agenturních jízd a tudíž jsou ve skupině střelci s třeba i úplnými začátečníky, ale bylo to v pohodě. Už aby bylo jaro...

ZdenyGSXR
ZdenyGSXR napsal 23.02.15 v 19:36 10b.

Lux !! At to jezdí !

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 30.12.13 v 17:52 10b.

Nádhernej Gixer

Brzda89
Brzda89 napsal 17.12.13 v 16:17 10b.

CB1000R
CB1000R napsal 18.01.13 v 14:37 10b.

Moc vám to slulší, holky! Jasných 10 bodů a přeju rychlý příchod motosezóny 2013

Petta
Petta napsal 13.11.12 v 03:00 10b.

Dobrý výběr