Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník PavkaH
Vloženo 27.2.2010
Aktualizováno 23.2.2013

Moje první velká motorka po 125, možná velká až moc. Ale je mírná a poslušná na okreskách a dostatečně výkonná na dálnici. Dlouho jsem se těšil, až najdu odvahu a svezeme se až do Dolomit. K tomu ale nikdy nedošlo, a tak jsem Stromka prodal.

První dojmy - První dojem byl jako kontakt s jiným světem. Proti maličké a lehoučké Hondě CityFly tohle byl obrovsky výkonný a těžký mastodont na ježdění pro dva. Později jsem si Stromka trochu osahal, ale respekt z jeho výkonu a velikosti pořád převládal nad radostí ze zatáček. Dalo by se říci, že on ovládal mě a ne já jeho. Ale to je moje chyba.

Zkušeností mám málo, protože na tuhle svoji holku nemám čas.
Po třech letech na Hondě CLR 125 City Fly, která je absolutně perfektní, jsem hledal něco, co víc pojede a případně mě doveze za mým snem, na dovolenou do Alp.
Po dlouhém vybírání jsem se nechal přesvědčit pro dvojnásobného aplského krále - stromíka.
Koupil jsem ho od kolegy motorkáře v roce 2008, dobře opečovanoého, měl najeto 12.000. Spolu zatím stíháme jenom tak 1 tisíc km za sezónu.

Hledám někoho z okolí Benešova, kdo by se chtěl občas o víkendu společně projet na malý výlet. Ale jsem na motorce stále začátečník a bohatě dodržuji limity. Hledám někoho podobného, unaveného z náročné práce, pro koho svoboda v krajině je víc než jenom rychlost.

Na motorce zatím nic nechybí, doplnil jsem centrální stojan a přemýšlím o větším kufru, případně bočních brašnách.

Na jaře 2011 jsem dospěl k názoru, že už na Stromku do Alp nepojedu. Nemám čas se vyjezdit ani na delší výlet. Rozhodl jsem se Stromka prodat a pořídil jsem si mezitím fajnově pěknou GS500.

Dnes jsem se se Stromkem rozloučil. Už bude sloužit jinému kolegovi motorkáři, který snad lépe využje jeho možnosti.

Lukyvaran1
Lukyvaran1 napsal 01.03.10 v 13:30

seveřan
seveřan napsal 28.02.10 v 17:08

pěkná černo-stříbrná kombinace, dávám 10 b , přeju víc a šťastně najetých km

Adry
Adry napsal 28.02.10 v 13:18

Dobrá volba a pěkný stromek který ti pocit svobody určitě bude dávat hodně dlouho tak pohodový km a za 10B