Honda CBF 250 (2005)

Vlastník martinavok
Vloženo 8.8.2009
Aktualizováno 7.2.2010

Je to moje první motorka a doufám, že spolu budeme mít spoustu najetých kilometrů bez nehod!!! Zatím si na sebe zvykáme, ale už tedˇ si myslím, že si budeme rozumět.

V červnu jsem od manžela dostala skútr jako dárek k výročí svatby. Byla jsem naprosto nadšená - něco dvoukolého jsem chtěla už od 16-ti let, ale nebylo mi dopřáno. První rozjezd na skútru nic moc a došlo i na lehké položení při zastavení, ale zkušenosti jsem začala pomalu nabírat... 3x jízda do práce a z práce celou Prahou a O.K. S čím jsem ale moc nepočítala, bylo to, že mě někdo někdy může přehlédnout a srazit. Stalo se to za necelé tři týdny mého ježdění Skútr na odpis a já díky své poměrně dobré výbavě se šrámem na dušičce a mnoha odřeninami a pohmožděným krkem. No nic - stalo se. Rozhodla jsem se, že skútr už nechci a tak jsme oba s manželem vstoupili do autoškoly a děláme si papíry na motku. Já omezenou a manžel neomezenou. Jízdy už máme hotové a teď čekáme na zkušebního komisaře... No a protože jsme oba dostatečně nadšení máme už naše motky doma v garáži. Já CBF 250 a manžel CBF 500. Své motce jsem dala jmého "dráček" protože mám přilbu s malbou draka a drak jako takový to s tímto obsahem motoru být nemůže tak proto ta zdrobnělina. Zatím jsme zkoušeli jen nějaké rozjezdy u nás v satelitu, ale už se moc těším až budu moci oficiálně na silnici.

Venca_Frydek
Venca_Frydek napsal 24.04.15 v 12:30 10b.

Paráda

d.bar
d.bar napsal 04.06.11 v 22:05

držím palce , a přeji hodně bezproblémových kilometru

Sphere
Sphere napsal 09.05.11 v 12:49

hodně štěstí na pěkné motorce

Pechyjo
Pechyjo napsal 07.10.10 v 18:32

JJ, sleponi jsou všude, ani křiklavý hadry nestačí, musíš mít oči na štopkách.
Je perfektní že máte doma každej svoji motorku, vejlety ve dvou jsou perfektní
Tak ať ti ty kilometry jen přibejvaj, za10b

Monče
Monče napsal 03.05.10 v 18:30

Marti u deníku jsem se fakt pobavila, konečně někdo ´´zkušený jako já´´ , taky zatáčky, klopení, a brzda národa. Motka krásná, tak vám dávám holky za 10b