Honda CBR 600F (2000)

Vlastník macek44
Vloženo 29.7.2009
Aktualizováno 7.4.2015

První dojmy - Je to krásná motorka která se mi zalíbila jak svým vzhledem tak i jízdními vlastnostmi které jsou ideálním kompromisem mezi sportovní a cestovní motorkou. Pro mě idální volba. Zatím šlape jak má a doufám že to tak bude pořád.

Motorku jsem koupil na jaře téměř ze dne na den po prodeji mojí bývalé NSR. Pěkná žlutá CBR600F r.v. 2000 poslední karburátor. Laďák tenaX čiré zadní světlo, miniblinkry, žárovka philips blue vision +50% snad dalsi veci budou jeste pribyvat

Tak blíží se vánoce a mašinka dostane novou řetězovku ČZ o zub víc na rozetě, nové svíčky, a  před sezonou budou vyměněny všechny náplně aby sloužila celou sezonu bez problémů. Sotva zima začala a už mi projížďky chybí

Motocykl po zdlouhavém přemýšlení prodán dalšímu majiteli. Jsem jsi jistý že bude sloužit stejně dobře jako mě.

Nyní začíná vyhlížení nového stroje

BadRX
BadRX napsal 23.02.12 v 07:55

eFko osvedcena masina! Moc pekne to tvoje, jak rovnou z fabriky. At slouzi v pohode.

LadaMacek
LadaMacek napsal 22.08.11 v 12:41

Žluto-černá! Snad nejhezčí barevné zpracování jaké můžou motorky mít.A když je na první pohled vidět,že se o ni majitel stará jako v tomhle případě,tak k tomu není co dodávat.
Máš desítku.

Coolasice