Yamaha YZF-R1 (2006)

Vlastník OzzyVanHelsink
Vloženo 26.7.2009
Aktualizováno 18.3.2016

Rychlá, černá, hezká no prostě moje milovaná kočička

První dojmy - Rozjezd: Kurňa, tohle že je litr? Vždyť to vůbec nejede. Po přehoupnutí otáčkoměru přes 6500 otáček a otevření přívěry: Tak asi je to litr:-)

Doplňky na motorce - Výfuky Akrapovič, držák SPZ Baracuda

Jak to všechno začalo

Tak novou dcerku jsem adoptoval začátkem července a jmenuje se Rozárka. Narodila se v listopadu 2005 a první rodinu našla v USA začátkem roku 2007. K nám se dostala v roce 2008 a po roční náštěvě Irska se vrátila zpět do Čech a - její další životní příběh se teprve začíná psát

Na štěstí se jí při tom cestování po světě skoro nic nestalo a až na černé plexi a miniblinky má vše jak má mít.

A naše plány do budoucna? Rozárka by ráda menší držák SPZ + blinkry a taky laděné výfuky: zřejmě LeoVince.

a jak to pokračovalo

Bohužel nam 7.9.2009 nechal nejaky neznami dobrak v jedne zatacce kapicku oleje tvaru mexickeho dolaru a trosku jsme hapali. Na štěstí se Rozárce zas tak moc nestalo a doufam, že po zimě to zase bude nejhezčí motorka pod Ještědem.

A co dodat k nehodě? Rozárka jasně ukázala, že se jí nelíbí originál výfuky a taky ten ohavný držák SPZ a mega blinkry, protože tyhle věcičky to doopravdy nepřežili

Rok 2010

Po opravě se Rozárka vrátila na silnice opět v životní formě. Zvládli jsme dvě dovolený (jednu dokonce ve dvou) a hlavně se sezona povedla bez pádu. Konec sezóny zakončen návštěvou brzdy a 174 kobylek potěšilo

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 18.03.16 v 22:59 10b.

Nojo R-1 to je stroj !

OzzyVanHelsink
OzzyVanHelsink napsal 24.05.10 v 14:34

Tak uz je holka zase opravena a myslim, ze ji to slusi vic jak napodzim

Touringrider
Touringrider napsal 11.11.09 v 09:44

pekna a doufam ze zase bude.. me se podarilo zase odrit pravy bok a blinkr pryc.. :( nekdy treba na silnici.. docela rad bych se nechal tam u vas na severu provest... az zase bude cisto v álejích...

At slouzi a jen kolama dolu

GRASSEL
GRASSEL napsal 11.11.09 v 09:35

je moc pěkná

ale první vyměň ty gumy protože metzeler M-1 bych na sporta nikdy nedal, jsou to děsný dřeváky a ty ti ustřelej samy o sobě

Tikous
Tikous napsal 22.08.09 v 09:40