Cagiva Raptor 650 (2000)

Vlastník Morris.82
Vloženo 18.7.2009
Aktualizováno 16.6.2014

Pěkná hračka! Padla mi do oka jak svým designem, tak i celkovou konstrukcí.

První dojmy - Raptor mě uchvátil krásným designem a jedinečností. Jako plus beru italský design, kvalitní podvozek MV Agusta, USD vidlice Marzocchi, pancéřovy hadičky, super ovladatelnost, spolehlivý a nenáročný japonský motor ze Suzuki SV.

Origo výfuky se mi moc nelíbily, hlavně ten zvuk a zdálo se mi, že se i dost hřály, tak jsem je vyměnil za karbonové laďáky Shark. Teď to má úplně luxusní zvuk!

Ještě tam dám padací hříbky, nějaké lepší gripy a možná i nějaký decentní klín pod motor a tlumič řízení.

Jezdí se na něm fakt příjemně a ani mě z něj nic obzvlášť nebolí. Podvozek je podle mého tvrdý tak akorát (takovej kompromis na ty naše silnice). Brzdy Bremba s pancířkama fungují dobře. Spotřeba by mohla bejt taky trošku přívětivější. Ale motorku nemám na levny ježdění do práce, takže to neřeším Ale bude to asi jezdci no Škoda, že to je ještě karbec, ale ten novější Raptor se vstřikováním se mi už tak nelíbí.

Jinak zatím jsem naštěstí nemusel řešit nějaký technický problém nebo poruchu.

Tlumič řízení už tam je, ještě mám v plánu nějaky věcičky, tak uvidíme jak se mi do toho přes zimu bude chtít

Tak Raptor po 7dmi letech prodanej nikdy nezapomenu...super motorka!

Hawai
Hawai napsal 12.09.10 v 22:04

Raptori zdravi raptory.

Red-Raptor
Red-Raptor napsal 23.08.10 v 14:09

Pěknej dravec ,Origo výfuky se fakt hodně hřejou hlavně ten od zadního válce

aniani
aniani napsal 06.05.10 v 22:20

Kadživá! Jujdadá Taky jednou pořídím. Táta slíbil.

Raduska8000
Raduska8000 napsal 03.02.10 v 08:55

10b

Allesio
Allesio napsal 21.01.10 v 09:33

Koukám jedna mašina hezčí, jak druhá... Těším se, až na jaře porovnáme SV a SV alá italy, budeš na tom ale asi líp