Yamaha FZ6 Fazer (2004)

Vlastník RadekFZ1Fazer
Vloženo 13.4.2009
Aktualizováno 25.12.2009

Co dodat? Snad jen že je to výborná motorka jak na cestování, tak občasné blbnutí

Je to moje první silniční motorka a mám jí od července 2007. Myslim, že je to do začátků docela vhodná motorka, protože ten ten motor v nízkých otáčkách je fakt hodňoučkej, klidně si nechá líbit jízdu v 50km/h na 6 kvalt a bez protestování z toho zrychluje. Zároveň však ani hned neomrzí nedostatkem výkonu, protože když se začne pouštět trochu do vyšších otáček, tak je to celkem střela. Nutno taky vyzdvihnout výborný podvozek a brzdy, což je v porovnání s Banditem, Hornetem a GSR o třídu jinde. A toto není jen můj názor z pohledu majitele Fazera, ale uznali to i majitelé výše zmíněných motorek. Jelikož originální stav mi připadal trošku okoukaný, tak jsem se v zimě 2008 pustil trošku do úprav. Co se týká vzhledu, tak přibyli pružky na ráfky, imitací karbonu upravený přední a zadní vidle, krytky chladiče a držáky padáků, na černo dostříklí rám zadních stupaček a dodělané nápisy Fazer na přední masce. Co se týká techniky, tak je upravené sedlo, přitvrzená a utlumená přední vidle, KN filtr, katalyzátor nahrazený svodem od lazeru a homologovaná koncovka výfuku od BOSe s tlumivkami, které jsou od zacátku vyndané. Nutno ještě dodat, že právě filtr svod a výfuk dost znatelně zvýšili výkon i pružnost motoru. A ještě co se týká spotřeby, tak klidnou jízdou i klidně ve dvou se nechá jet +- za 5 litrů, a při té největší střelbě jsem byl něco nad 8 l.

...Mates...
...Mates... napsal 15.04.09 v 07:17

Super volba ať ti slouží a příjemnou sezónu 10b.

Ninjista
Ninjista napsal 13.04.09 v 11:17