Jawa 350/640 (1994)

Vlastník Hondak1
Vloženo 8.10.2008
Aktualizováno 8.10.2008

Byla to skvělá motorka.Na začátky!

Jawa je skvělí stroj,ale podle mě k němu musí mít člověk nějaký vztah a ne ji mít jen prostě na dopravu.Doporučoval bych jí každému začínajícímu motorkáři.Já osobně jsem na ni jezdil 3 roky a před nedávnou dobou jsem ji prodal a rozhodl se, že si koupím nějakého silnějšího japonce.Ale docela dobře jsem se na ní naučil jezdit což se mi myslím bude hodit pro novou mašinu.Z mých zkušeností musím říct, že je pravda, že opravy si udělá každý trochu zručnější kutil doma, ale na druhou stranu těch oprav není zas tak málo.Každou chvilku se neco šteluje a mění.V tom nejhorším případě se dělá kompletní generálka.Já jsem si tí vším prošel a dneska už vím, že už bych si jí asi nekoupil.Za ty 3 roky jsem do ní vrazil asi 35000kč, ale ty skušenosti se budou myslim hodit.Prostě si myslim, že je správné si tímhle vším projít a být trochu zkušený, než si v 18 letech pořídit záleha a zabít se v první zatáčce.Asi na to má bohužel každý jiný názor.

Joska169
Joska169 napsal 09.10.08 v 13:29

Souhlas, kdo nejezdil na Jawě není motorkář. , malinko se ale lišíme v tom cestování. Můj denní rekord je 700 km, a nedělní 200km vyjíždka pohodovým tempem není vůbec žádný problém.

Miky1300

G.digger napsal 08.10.08 v 20:44

Třinda člověka prostě naučí

SasaL
SasaL napsal 08.10.08 v 19:46

Naprosto s tebou souhlasím s pohledem na vztah k motocyklu JAWA. Výborná na začátky a srdeční záležitost. Osobně se mi s ní hodně špatně loučilo.Prěji příjemné zážitky na japonci.