Jawa 350/640 (1991)

Vlastník milanl5o
Vloženo 25.7.2008
Aktualizováno 2.1.2009

měla, bezkontakt vape, silniční pneu, pár vylepšení a hned se na ní dá jezdit mnohem lépe. Stále je to málo náročný stroj, který si snadno optravíte doma a nabízí mnoho prostoru pro větší či menší ůpravy.

Díky bezdotykovému zapalování motorka staruje vždycky krásně, nikdy mě nikde nenechala a v pohodě dovezla do cíle. Díky pneumatikám sava MC7 a mitas H15 drží mnohem lépe v zatáčkách, sice se pořád vlní ale gumy to podrží. Motorově je super, jezdím na Mogul TSF který ani tak moc nekouří. Hranatou a podle mého názoru ne moc hezkou masku jsem vyměnil za kulaté světlo a osadil halogenovou žárovkou s tzv. xenon efektem. Žárovka svítí pěkně a lehce do modra na dálková světla, potkávací ale svítí podprůměrně a spíše žlutě, očekával jsem víc. lehce jsem předělal přístojovku, vyrobil nové podklady budíků a zabudoval digitál hodiny, kontrolky z LEDek. Dále jen pár drobností jako miniblinkry, zamykací víčko atd. V plánu jsem měl ještě více úprav a vylepšení (kyvka z trampa, širší řidítka, rukojetě, závažíčka, zabudované víčko nádrže, vytužení rámu.) nicméně touha po silnějším stroji zvítězila a na jejím místě se už hřeje Kawarna..

kuba01
kuba01 napsal 28.07.08 v 15:37

pěkná

kuba01
kuba01 napsal 27.07.08 v 18:16

Migin
Migin napsal 26.07.08 v 08:47

Solidní kousek, takovou jsem taky kdysi chtěl, moc pěkná ať ti slouží