Honda XR 125 (2003)

Vlastník VanDam
Vloženo 28.6.2008
Aktualizováno 22.11.2011

XRko je ideální motorka na ty český rozmlácený silnice, těch 8.5kw sice neni nic extra ale po prvním svezení sem byl příjemě překvapenej..na vyblbnutí to stačí.

Díky gumám, který se hodí spíš na asfalt, to v terénu občas trochu ustřelí ale zase na silnici se XRko dá hodně dobře klopit a drží i v maximálním náklonu, což jsem vubec nečekal, má vlastnosti motárda.. Co mě na motorce štve je špatný přístup k úložnému prostoru (aby se tam člověk dostal tak musí vyšroubovat 4 šrouby ale stejně to nemá cenu protože se tam nic nevleze). XR mám zatím jen chvíli takže více skušeností sem napíšu až budu mít najetejch trochu víc km.

Tak už mám s XRkem za sebou 10tisíc km a občas nějákej ten výlet na motokrosový tratě, na to ta motorka ale neni stavěná, takže vždycky 2-3kola a rychle na asfalt brousit stupačky, to umí xr nejlíp. Za celou dobu ani jedna závada, je to prostě honda.

Tak už šlo z domu...snad bude novýmu majiteli sloužit tak dobře, jak mě. Příští moto bude kawasaki zxr 400, takže návrat k silnici, už se těším.

roberto.cz
roberto.cz napsal 03.11.09 v 13:34

tvoji bejvalou ma kamos... mrkni mi k blate do profilu k deniku a jsou tam i fotky... jezdi dobre a je spokojen ted bude prodavat a jde do dominatora

VRS
VRS napsal 29.07.08 v 15:02

Jo to mají, sice si mě brzdil, ale na tom sraze sme si všechny dali

VanDam
VanDam napsal 02.07.08 v 22:06

Ferenzzo: ty vysoký hubený kozy mají taky něco do sebe ale na silnicu už se těším

BagoBorec
BagoBorec napsal 02.07.08 v 16:30

mušíš ten buben seřídit mě brzdí jak zjednanej čekuj www.xr.wz.cz

VRS
VRS napsal 02.07.08 v 08:19

lol to sou ty vysoký hubený kozy, doufám že si brzo koupíš zas silnicu lol ne to je prdel, máš nejhezčí zvuk ze všech xr