Honda NX 650 Dominator (1990)

Vlastník SpeedyMario
Vloženo 16.5.2008
Aktualizováno 10.3.2009

Je to muj první BIG stroj s papíramaNemužu si na nej stěžovat, slape jako hodiny...

Zkušenosti nic moc, zatim se očucháváme, motoricky je v super stavu, má najeto 40tis a pořád originál rozvody, seřídil jsem ventily a jinak neni co opravovat, časem bych chtěl sundat tu pastelkovou barvu a dát ji jinej kabátek, ale to až jak bude sloužit.

Jinak má Domik motokufr givi, plánuju ještě padací rám a lepší sedlo, prozatim

2.6.2008 Tak jsem dal na mašinu nový gripy, no a plánuju sedlo a modrý podsvicení budíků, taky se chystám na rozvody, takže mi držte palce

19.7.2008 Tak jsem ji přivezl včera z Hondy z Usti nad labem, delali tam uzavrení Výkonu na 25KW, coz musim hned zase doma napravit, vymenu napinaku rozvodovýho retizku, jelikoz byl KO, zabrouseni a serizení ventilů, taky jsem vymenil uz olej a filtry a musim rict ze to fakt budu delat po 3000tis.KM, jelikoz ta tekutina s olejem nemela uz moc spolecneho, jo a uz mám i kulatý zrcátka . Ted jeste zavarit prorezlý vejfuky než našetřim na leovince a bude to zase chvilku OK. Taky je v plánu přstřik Rámu na černo a kapotáže na Cihově oranžovou metalízu, ale to až na zimu

10.3.2008 Po dlouhý, hodně dlouhý době nový zprávy, na Domanovi přibyl padací rám, par kosmetickejch uprav, celolak se sice zatim nekoná, ale neni všem dnum konec. Dál jsem přes zimu dělal gufero na ventilu, teklo to jako das... Koupil jsem si taky novou helmu Caberg Rhyno, je super, mohu jen doporucit...

-LOTR- napsal 19.09.08 v 16:26

hej hej hej, jseš mrtvej bo co, sem ani nechodíš

KnightRaider
KnightRaider napsal 23.08.08 v 10:48

pěkná a za 10

-LOTR- napsal 20.08.08 v 22:36

haló SLOVENSKO volá , vem i TA 600, zajedeš si do lázní

-LOTR- napsal 03.06.08 v 22:28

no s tím podsvícením budíků pospěš, nemůžu se dočkat až to uvidím , abych nebyl pozadu asi si to podsvítím modrejma výbojkami a stroboskopy do světel (ee nic takovýho )

vaco
vaco napsal 22.05.08 v 15:39

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.