Honda VFR 800 (1999)

Vlastník vaco
Vloženo 2.4.2008
Aktualizováno 2.8.2011

Tuhle motorku doporučuju všem co mají rádi cestování, ale v zatáčkách občas rádi přidřou stupačku o asfalt. Je to rychlý, spolehlivý a pohodlný stroj.

Tak tuhle krásku jsem sedlal tři sezóny, byla dovezená z Itálie v TOP stavu,po celou dobu co jsem ji měl šlapala jako hodinky - něco na tom, že motor VFR je nesmrtelný rozhodně bude.
Najeto něco přes 50tis. km, parádní zvuk i zátah, pohodlné a rychlé cestování, z mého pohledu není co vytknout. Cestuju hlavně ve dvou, od doby co jsem pořídil 52L. kufr s opěrkou, je tahle motorka superpohodlná i pro spolujezdkyni. Spotřeba po seřízení kolem 5-8 L. podle stylu jízdy...

Na této motorce jsem se poprvé podíval v rámci motodovolené k moři - Alpy, Dolomity, Benátky a zpět (přes 3000 km). VFR šlapala naprosto bez problémů. Když jsem si při dovolené ověřil její spolehlivost, vyrazil jsem následující víkend zpět do Alp, tentokrát sólo. Když to srovnám, musím uznat, že motorka je plně naložená ovladatelná skoro stejně dobře, jako při jzdě nalehko.

Prodáno dne 18.9.2009... byla skvélá - neměla chybu, jen už jsem začínal pociťovat, že kdybych na ni jezdil ještě chvíli, skončil bych někde v příkopě. Holt už to bylo na hraně...

Teď přijde na řadu BMW R 1150 GS-to mě doufám zklidní. A taky že jo..

Jarky
Jarky napsal 23.05.10 v 20:42

super VFRko 10b

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 24.09.09 v 19:27

10 b samozřejmě

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 24.09.09 v 19:26

Gratuluju hned 3x,pěkná a spolehlivá hondička, ,pohodově projetá evropa a bezchybná volba s báwem tak ať si vybereš toho správnýho a spolehlivýho

vaco
vaco napsal 19.09.09 v 17:57

Jo jo, právě prodaná.. novému majiteli přeju hodně šťastně najetých kilometrů - dobrá volba

Braindamage
Braindamage napsal 19.09.09 v 14:16