Honda CB 400 (1993)

Vlastník Pepous5
Vloženo 2.4.2008
Aktualizováno 3.6.2014

4-válec, 40 kw, dva kotouče v předu, jeden vzadu, černá metla, najeto má 60000 km (z toho 6000 jsem najel já), spotřeba průměrně 5,5 l/100km, nejmiň jsem naměřil 4,8. Maximálku má kolem 170 km/h

První dojmy - Parádně ovladatelná, výborná pro začátečníka

po počátečním nadšení, musím uznat že ve světě velkých motorek, je to takovej prcek, kterej se dovede pěkně rozzlobit. Takže na začátek je to ideální mašina, díky tomu že je to 4-válec, tak pěkně táhne i ve vyšších rychlostech a na pohodovou jízdu je to akorát. Když chci jet svižnějc, tak podřadím o dva kvalty a od 8tis ot/min táhne jak bejk, což je u těchhle motorek typicky. Jsem s ní maximálně spokojenej, jen je mě trochu malá, ale to ještě tak dvě sezony vydržim a pak bych rád přešel na něco silnějšiho

fino007
fino007 napsal 08.02.10 v 21:00

Moc pěkná motorka ať ti to jezdí

Broty
Broty napsal 14.07.08 v 15:43

Zdarec, fakt pěkná, těhle se taky moc nevidí. Musíme dát někdy spicha a nafotíme ty svoje 400kilový papriky :)čau

G-gen
G-gen napsal 11.07.08 v 22:41

Ahoj, mám ten stejný stroj potřeboval bych s Tebou něco probrat, nebyl by na Tebe kontakt? Díky moc

lekvi
lekvi napsal 17.05.08 v 15:20

ahoj mlada uz vlastni tento stroj cca5rokem a vse ok,jenom par oderek pribylo hihi,a sily ma pzehnane,at ti slouzi jak me pritelkyni,

vaco
vaco napsal 15.04.08 v 12:55

Rád jsem pomohl , tak ať to jezdí