BMW R 1200 GS (2007)

Vlastník daidalos
Vloženo 24.2.2008
Aktualizováno 24.2.2008

Bez specialnich uprav - pouz dratena kola, vyhrejvane hefty rulez!!!, bile blinkry, padaky a ochrana valcu...

Skvele, mel jsem pred tim XJR, SV 650 a Hondu CB a je to bez diskuse to nejlepsi, co jsem mel
Cesta:
zatim Norsko, bez problemu, porad zapnute hefty (teplota kolem 10, bylo destivo a ja s ni nemel jediny problem!!!
dnes (24.2.)jsem ji poprve vytahnul po zazimovani v garazi, nastartovala na prvni pokus, bz jedineho problemu, pouze jsem dofouknul pneumatiky...

NP
NP napsal 29.07.08 v 21:23

Pěkná Tuhle barevnou kombinaci jsem chtěl taky, ale někdo mi ji vyfoukl Kde jsi ji kupoval?

scink-gs
scink-gs napsal 26.02.08 v 22:34

Pěknýýý Na Norsko mám taky políčeno (snad letos), tak doufám, že tam nebude jen pršet

daidalos
daidalos napsal 26.02.08 v 12:36

Freeman: jj, Norsko bylo naprosto skvele. Nadherna priroda, malo lidi, uzasne kempy, skvele silnice, pouze trosku destivo (porad)

daidalos
daidalos napsal 26.02.08 v 12:35

ALDA: ja jsem topcase dostal zdarma, kdyz jsem ji kupoval, ale pri cene motorky mi meli dat zdarma i bocni kufry

Freeman
Freeman napsal 25.02.08 v 21:17

Skvela znacka, vynikajici stroj Ten ti bude slouzit naveky. Jinak ta dovca vypada opravdu paradne, tise zavidim. Tak jen tak dal a preji dalsi spoustu stastnejch kilometru pred sebou