Honda CB 600S Hornet (2000)

Vlastník paserak
Vloženo 14.2.2008
Aktualizováno 20.6.2013

Stříbrnej sršeň z roku 2000, kupoval jsem ho jako dovoz z I, u nás první majitel, i když měla víc najeto, resp. odpovídající stav k stáří, jinak super stav.

První dojmy - Koupil jsme jí skoro v půlce července 2007, když už sem nedoufal že si jinou, resp pořádnou moto pořídím a dopadnu jako loni, kdy sem akorát vybíral a jezdil svou Jawičku 250 :-)

Doplňky na motorce - Začalo to tankvakem, jako další zadní nosič na kufr, ALU vlastní výroby, držák navi, podložka pod stojánek a jako poslední držáky bočních brašen.

Najel jsem za zbytek sezony necelých 6tis. km, bez závady. Přesedlání z jawy docela šlo, nicméně je to už moto o něčem jiném, tak se na ní musí člověk naučit jezdit, asi jakékéli přesedlání z moto na moto podobného typu. Byl sem na ní na dovče u nás, jižní čehy a okolí, cca 1500km. Jezdím nejen sám a i ve dvou je to pohodička a moto brzdí i zrychluje dobře, ale člověk musí počítat s tím že nejede sám. Co se týče spotřeby tak sem spokojen, průměr za celou sezonu jsem měl něco málo přes 6l/100km, když jsem občas jel svižněji tak sem se dostal na nějakých 7l.
P.S. pod pojmem svižně myslim svižně, ne jako šílenec, tich je na ,nejen na moto, silnici až dost!

I když jsem spokojen, možná přesedlám, vidím to na nějaký 2V, na horneta nemůžu říct špatný slovo, ale přecijenom mě to víc táhne jinam

Riddick
Riddick napsal 14.05.09 v 14:17

Dobrá volba na přestup, 10b
Jinak co se týče 2V, určitě bych ti vřele doporučil SV 1000, nemusíš se ho vůbec bát

paserak
paserak napsal 01.05.09 v 23:39

no nezatracuju ani mě neomrzel, nicméně by se mi nějakej líbil ... a doufam že někdy bude

pardál77
pardál77 napsal 18.04.09 v 11:16

čus pašeráku tak to se taky divim ,že už tě hornet omrzel,ale myslim že dvouvál je dobrá volba už se těšim až přibubláš na l.d.

matásek
matásek napsal 10.03.09 v 11:03

Nazdar pašeráku, tak jak je v Černicích??

panda
panda napsal 25.01.09 v 17:52

Nazdar pašeráku,tak ty zatracuješ horneta a jdeš na sv to teda zíram.