Jawa 50/585 Mosquito (1997)

Vlastník Black92
Vloženo 15.6.2007
Aktualizováno 14.9.2007

Koupil sem ji před nedávnem v celkem zuboženém stavu, bylo tam totálně sjeté primární kolečko, řetěz byl taky v pi...., spínač brzdového světla na přední brzdě, vymleté uchycení ložiska v zadním kole a prasklý zadní blinkr. Ty blinkry už sem kupil nové(n

Zkušenosti: No zatím mám najeto jen 500 Km takže moc ne, ale už sem nějaké posbíral a ne zrovna ty , které by mě potěšili. Dával sm tam primární kolečko ze simáka (15 zubů) a u simíla je upevnění kolečka řešené jinak než na mosquitu, na mosquitu byly takové drážky a taky drážkovaná podložka a na simáku ne takže sem i už dvakrát stalo , že se mi kolečko cestou vysypalo, ale tak na místě sem to dal zas dohromady. Taky sem měl problémy s tím , že když sem dáml plný tak se to dusilo, ale už je to po seřízení směsi v pohodě jen musím přidávat pozvolna. Jo a bacha lidi kdo nemáte na rozetě pod šrouby pérovky ...... mě se totiž za jízdy už dvakrát vyšroubovaly a uplně zohly.

Cesty: Zatím nemám řidičák takže nic moc ale v Rožnově sem na Freedom party vždy. Ale o prázkách už mít budu takže se možná oběvím i někde jinde.

Další info: Vt TP zapsáno : Max Km/h : 75 Výkon: 3.8 Kw při 7 500 ot.za min Váha: 72 Kg Brzdy: přední kapalinová, kotouč zadní bubnová

Black92
Black92 napsal 23.06.07 v 23:52

Ne bohužel , to je moto obchod který má dost věcí ale , ne žádné konkrétní věci, spíš univerzální. Co konkrétně sháníš ? jestli mohu pomoct. Jo a jinak já sháním přední spínač brzdového světla, kdyby ste měli tak se ozvěte nemusí být z mosquita ale aj z nějaký ho malýho komára.

Kacinho
Kacinho napsal 23.06.07 v 08:13

hej mám tež mosquito ale nemužu sehnat nd tam je všechno na mosquito?v tom mad maxu?

Black92
Black92 napsal 16.06.07 v 16:52

Normální řetěz na pádinu , jen ho musíš zkrátit o 3-4 články. Kdž sem byl v rožnovském moto obchodě (mad max) tak tam sem řek , že chci řetěz na mosquita a on se mě jen zeptal jestli to je pádina nebo 125. Nějaké přesnější typy asi ani nejsou ). Jo jinak kdybys chtěl vědět na kolik by tě to vyšlo tak asi 255 Kč.

napsal 16.06.07 v 14:35

No já si myslím, že to není zas tak strašná cena. Mám taky mosquito, kde si sehnal ty ND taky by uz potrebovala novej retez.

Lukáš-lk
Lukáš-lk napsal 16.06.07 v 11:57