Honda Monkey 125 (2023)

Vlastník Fulham
Vloženo 28.9.2023
Aktualizováno 28.9.2023

Když nikam nespěcháš, miluješ motorky, chceš jezdit za levno a mít něco, co je nádherný samo o sobě, kup si Monkey!!!

Motorka koupena od FIRMA:Auto Dukla - Honda Pardubice (Pard

První dojmy - Geniální stroj a za mě nejhezčí a nejkoukatelnější motorka, zkrátka opička :)

Motorku bych doporučil pro - pro všechny lidi se smyslem pro humor a pohodáře

Doplňky na motorce - rozšíření zrcátek

Dojmy? Koukal jsem na ni dlouho na fotkách, líbila se mi, ale říkám si, to je blbost, je to pro děti :) Pak jsem jel na Motocykl 2022 do Prahy a tam byla ve žluté barvě, sedl jsem si na ní a nechtěl slézt. Šel jsem kolem stánku Hondy ještě několikrát a znovu se na ni posadil. Jako když sedím na výsostech na obláčku. Příjel jsem domu, prodal svou Betu Alp a objednal novou Monkey. Hodně lidí si ťukalo na čelo, že měním velký enduro objem 350 za dětskou 125ccm. Ale když ji přivezli, ja ji nastartoval, sedl si a vyjel, bylo mi všechno a všichni u pr... Jezdím denně do práce, najeto skoro 2000km, s mojí váhou 66kg jedu na pohodu 90km/h, cestovní rychlost klidně 60km 85km/h a spotřeba? Když Honda psala 1,50l nevěřil jsem, ale do práce mě to stojí míň než cesta autobusem. Počital jsem to asi na 1,65l a to rád držím plyn. Ve městě jsem všude první, kličkuju v kolonách a o víkendu jedu kolem rodného městečka mezi lesy. Ujedu 25km a přijedu domů jako bych si dal něco do žíly:) Ani sem nechtěl nic psát sem na web, ale dnes jsem zastavil na polní cestě u lavičky, koukal do krajiny a bylo mi blaze, tak blaze, že jsem udělal profilovou fotku a napsal tento text. Jak někdo píše druhá třetí motorka do karavanu tak pro mě je to první a jediná motorka a miluju jí!! :)

jencekgs
jencekgs napsal 22.02.24 v 13:32 10b.

Dobra volba, mam Groma a zatim jsem za 2roky najel 8tis km. Tesim se do prace a tesim se z prace.
Po zadnim, po prednim, mezi auta do mesta parada

jeffreestar
jeffreestar napsal 02.01.24 v 10:19 9b.

Zní to, jako že jsi našel svoji ideální motorku! Ty emoce a nadšení, které sdílíš, jsou úžasné. Myslím, že tvoje příspěvky a recenze mohou být pro ostatní lidi, kteří hledají motorku, skvělým zdrojem inspirace https://slicemastergame.com/

ami87
ami87 napsal 15.11.23 v 22:24

Je to vážně super motorka. Letos jsme na nich jeli po ose do Portugalska. Celkem za 3 týdny necelých 8000km. Dá se to úplně v pohodě. Průměrná rychlost byla 53km/h. Alpy a Pyreneje žádný problém. Jo a spotřeba s plným nákladem (stan, spacáky, oblečení a vaření) pod 2l. Na 5,6l nádrž a většinou plný plyn kolem 300km. Každý jsme vezli 1,5l rezervní benzín a nikdy nebyl potřeba. Tedy až na záchranu jednoho motorkáře kterému došel. Takže je to skvělá motorka a slušný cestovatel.

Motokatynka
Motokatynka napsal 05.10.23 v 14:17 10b.

Esence radosti! Skvělý cestovní stroj - viz cesta D. Gawliczkové po Japonsku... Hodně zábavných kilometrů!

BigAl74
BigAl74 napsal 04.10.23 v 09:30 10b.

Krásná Opice a nadšená recenze Ať ti dělá pořád samou radost