Yamaha XV 1900 Raider custom (2009)

Vlastník Kulda151
Vloženo 15.5.2023
Aktualizováno 16.5.2023

Krásná silná motorka, za kterou se spoustu lidí ohlédne.

Harley Davidson FLHX Street Glide: Raider se mi líbil víc, možná časem.

První dojmy - První dojmy byly celkem rozpačité. Musel jsem si zvyknout na její velikost a váhu. Ze začátku i celkem respekt z výkonu. Na první pohled se mi líbila. V červené je taky super, ale ta stříbrná má něco do sebe a nemá ji každý.

Motorku bych doporučil pro - Jezdí na něm drobné ženy i velcí chlapi, takže asi pro všechny, kterým se líbí a mají to v hlavně trochu srovnané. Ale to je potřeba i u slabších a lehčích motorek.

Doplňky na motorce - Kožené brašny
Černé krátké padací rámy
Opěrka spolujezdce s nosičem občas kožená truhla, když je potřeba něco odvést.
Laděné výfuky La choppers/Barons nasty boy slash cut exhaust
Vzduchový filtr KN
Černý kryt řemenu
Usb zásuvka
Mustang sedla jsem vyměnil za originály. Mám krátké nohy a bylo moc široké a vysoké.
240 zadní guma

Raider se mi líbil už dlouho, ale nikdy jsem nevěřil, že budu ochotný dát tolik peněz za motorku. Ale na druhou stranu, velké objemy už kromě HD a Indiánu asi nebudou, tak dokud jsou k mání, tak jsem se rozhodl si jednoho pořídit. Jezdí se na něm super, tah motoru a zvuk jsou parádní. Jen si člověk musí dát pozor v krátkých zatáčkách a malých kruháčích. Stupačky jsou na zemi poměrně brzo. Po měste v kolonách v Červenci a Srpnu, díky velkému vzducháči nic moc, ale jak se vyjede z města, tak už je rohlík od ucha k uchu. Postupně si dodělávám doplňky podle toho, jak se líbí mě. Bohužel tím, že je to všechno dovoz Usa, tak v Evropě je věcí na raidery jako šafránu. Jezdíme často i ve dvou a Raider o tom velice neví.

DoctorDevotee
DoctorDevotee napsal 17.05.23 v 12:22 10b.

Cobra musi byt.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 16.05.23 v 14:20 10b.

Objem, laufy, zadní guma - Dobré, dobré, dobré.

Myschan
Myschan napsal 16.05.23 v 07:44 10b.

Paráda. A ty výfuky - úžasný

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 15.05.23 v 21:02 10b.

hezký kousek .
Je to pěknej kus železa, ale za jízdy super pocit .
Tak ať se daří a hodně suprovejch km.

PSanec
PSanec napsal 15.05.23 v 20:26 10b.

Dost dobrý japonské kladivo.Večkovej motor nádhera.Přeji jen super km.