Suzuki GS 500E (2001)

Fešácký naháč do 35kw s malým nájezdem

Kawasaki GPZ 500: musela by být zavřená + cena
Honda CB 500: taktéž
Kawasaki ER 5: nenašel jsem takovou, co by mi padla do oka

První dojmy - Krásně plynulý chod, má odpich, tah a sílu. Sedla do ruky na první dobrou. Na vrácení do sedla jsem si nemohl vybrat líp.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci, holky, nebo kdokoliv kdo má A2 a líbí se mu naháči

Doplňky na motorce - Přizvednutá řidítka, zadní kufr

Pořizoval jsem jí teď po pár letech bez stroje. Je to pěkně živá, obratná a snadno ovladatelná motorka do 35kw, takže ideál pro začátečníky.
Je malá a lehká, často je mívají holky, protože se z ní snadno dosáhne, ale dokud máte jen A2, je stejně výběr omezený.

Zatím jí mám chvíli, ale nemůžu si ji vynachválit, každou vyjížďku mě překvapí, co umí. Zrychlení a záběru má ve všech rychlostech dost, v zatáčkách krásně drží a na rovinkách se klidně vyrovná i větším mašinám, i když do táhlejšího kopce na dálnici asi nikoho nepředjedete.

Původem je z Německa, vlastněná nějakou holčinou a dotažená 2020, ještě odtud má pár kosmetických ťukanců, ale nic co by nevyřešila troška barvy. V Čechách jsem 3. majitel, ale má nájezd jen 20k a je komplet origo. Po motorové stránce je absolutně bezchybná, šlape jako hodinky.

Jízdu se spolujezdcem, spotřebu a další věci zatím zjišťuji, ale chybičky jsem zatím neobjevil. Plánuju jí brát sem tam po městě, na výlety a v létě na nějakou dovču, tak uvidíme, jak jí to bude svědčit.