Suzuki DR 350 (1994)

Vlastník DR-Zoun
Vloženo 15.1.2023
Aktualizováno 21.1.2023

Lehká, jednoduchá, šestirychlostní

První dojmy - Opravdu lehoučká motorka,22kw, automatický dekompresor tudíž startování potřebuje sílu asi jako u Pionýra. Občas chytne i při lehkém přetočení motoru :D Servis je velmi jednochý a vše je přístupné na dva až tři šroubky.

Motorku jsem si koupil víceméně na popud toho, že ji má kamarád a budeme jezdit nějaké lehčí endurko, nicméně je mi ji líto v tomto stavu ji trestat (při koupi měla najeto 2148km). Takže z endura poznala maximálně polní cestu a tím to končí. Stačí se podívat na pneumatiky - do loňska ještě původní z roku 94

Je to velmi obratná a lehká motorka, celkem vysoká?, brzdy jsou na dnešní poměr asi slabé ale spíš se projevuje potápění přední vidlice při brždění což je dáno určením stroje dual/sport, motor je hlučnější vzducháč, se spolujzdcem jsem nikdy nejel a ani to nebudu zkoušet :). Spotřeba cca 4,5l/100km ale umí jet i za víc. Z poruch je typické špatné hledání neutrálu, které se vyřeší výměnou podložek na spojkovém koši za nové (2x100,- u Suzuki). Jinak se tam asi nemá co pokazit.

K motorce jsem si pořídil druhý "cestovní" oblek, tj. vetší nádrž acerbis, jiné sedlo abych si nepoškodil původní,náhradní plasty, chladič oleje, nosič kufrů atd.
V podstatě to byl ale jen zimní projekt a k provozování v tomto setupu nikdy nedošlo takže mám motorku dvou tváří - původní nepoškozený originál originální stroj a k tomu komplet druhý převlek za cestovní endurko.

Danec93
Danec93 napsal 02.02.23 v 14:00 10b.

slegy
slegy napsal 18.01.23 v 10:46 10b.

Nadhera….ja ji mam jen ve velmi pouzivanem enduro obleku….takovy stav by se mi taky libil….

Pedl
Pedl napsal 16.01.23 v 18:37

Pěkná, akorát ty kufry to dělají takové neenduro

Valkyria1520
Valkyria1520 napsal 15.01.23 v 12:58 10b.

Pekná moto