Yamaha MT-07 (2022)

Vlastník JosefMiRikaji
Vloženo 28.5.2022
Aktualizováno 17.3.2024

Asi úplně na začátek ... krize středního věku je hrozná věc Motorku jsem chtěl od malička, ale byly prostě jiné priority.

První dojmy - Jediné s čím můžu porovnávat je motorka z autoškoly - kawasaki ER-6n ... neovládala se špatně, ale tohle je fakt i z pohledu úplného začátečníka, někde jinde. Motorku jsem bral jako novou a je v záběhu, najeto zatím jen cca 250km, takže více napíšu později. Zatím si zvykám na spojku, je trošku kousavá.

Motorku bych doporučil pro - Nedokážu relevantně posoudit. Mě jako začátečníkovi sedí.

Doplňky na motorce - K motorce zakoupen "Urban pack":
- Zadní kufr včetně nosiče
- USB zásuvka
- Plexi

Přečetl a viděl jsem o ní asi všechno co jde. Všichni se shodovali na tom, že je vhodná i pro začátečníky a když představili barevnou kombinaci na rok 2022, bylo rozhodnuto. Design této motorky někdo odsuzuje, haní, ale u mě je to naopak ... líbí se mi.

Nejeto opravdu málo, je v záběhu, ale už teď můžu říct:
- Pro moji postavu a výšku 182cm pohodlná
- Lehce ovladatelná
- Spotřeba cca 4,2l/100km

Kde se cítí (bude cítit nejlépe) - okresní komunikace, na dálnici zatím 120km v hodině a moc pohodlné a na dlouhou výdrž to není.

Víc se rozepíšu později, az bude něco něježděno.

S-fogy
S-fogy napsal 13.01.23 v 11:21 10b.

Ty ráfky ji nasvítily Tak ať se práší za kočárem! . A kolama dolů.

M_W
M_W napsal 29.11.22 v 08:02

Je to kráska, konečně si ji dotáhnu dnes taky domů ? přeji spousty krásných kilometrů ???????

M_W
M_W napsal 29.11.22 v 08:02 10b.

Je to kráska, konečně si ji dotáhnu dnes taky domů :)) přeji spousty krásných kilometrů :)

PSanec
PSanec napsal 29.05.22 v 13:43 10b.

Pěkná motorka vhodná pro začátečníka. Pro krizi středního věku jedině Harley. Jinak super km.

Kali88
Kali88 napsal 29.05.22 v 09:00 10b.

dobrá volba