Yamaha TT 600 S (1993)

Vlastník zlomenakost
Vloženo 5.3.2021
Aktualizováno 8.3.2021

Má oblíbená koza na blbnutí kolem komínu. Nenáročná spolehlivá motorka.

První dojmy - Už je to nějaký ten rok, co jsem ji přivezl, takže první dojmy už vyprchaly z hlavy. Když jsem ji kupoval , tak byla obuta na nových špuntech, takže zkušební jízda na asfaltu byla dosti neposedná ?.

TTčko je staré poctivé enduro které mě nikdy nikde nenechalo. Pravda je, že by se hodil startér. Sice chytá na drc, ale když z ní někde neplánovaně vystoupím a jde do kotrmelce , tak pak je to ku.va šlapání než to chytne ?. Na fotkách je vidět dosti škrábanců a prasklin z bojů v přírodě ?.

Vyjel jsem s ní spoustu kopců a vrchů v okolí. Občas jsem na.ral nějaké turisty a myslivce, ale nikdo mě nedostihl ?.

Mám syna který šel v tátových stopách ? a už od 5ti let sedlal mini pak pita pak bábu pak fichtla no a ve 14ti jsem mu koupil DT125RE.

Nejdřív na seznámenou jsem mu ji nechal zavřenou. Po roce jsme ji otevřeli a musím říct že mě překvapilo jak 125 dokáže tahat za ruce. No a od té doby jsme začli jezdit spolu.

No a pak přišli jeho šestnácté narozeniny a obul to na silnici. Tak zas od té doby jezdím sám.

V loňském roce se mi povedlo na TT koupit celou sadu skoro nových plastů i s nádrží , výfukem , světlem, blinkry a řidítky. Takže jednou bude v novém kabátě.

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 05.03.21 v 21:10 1b.

Za jizdu po loukach...

Donald
Donald napsal 05.03.21 v 21:04 10b.

Krásné povídání o krásných motorkách.