Suzuki DL 1000 V-Strom (2006)

Vlastník Michal9
Vloženo 10.11.2020
Aktualizováno 23.1.2024

Chtěl jsem motorku na které bude pohodlný posez, nebude na ni moc foukat (bohužel fouká) a bude mít dvouválec

Motorka koupena od gordanp (Praha) - Super domluva

Yamaha TDM 900: Silnější motor a hlavně do V, motorka je oproti stromu úzká a působí trochu jako kolo :D

První dojmy - Motor je příjemný, nemá moc vibrací a ty co má jsou příjemné. S originálními výfuky nudný zvuk a motorka je nebezpečně tichá. Perfektní podvozek (progresivní pružiny) díky kterému si můžu dovolit opravdu hodně na českém asfaltu a neřešit nějké díry, zároveň je dostatečně sportovní pro rychlou jízdu.

Doplňky na motorce - FI tuner, GI pro, lepší zrcátka s rozšířením, vyhřívané gripy, padací rám s taškami Marselus, přídavné světla, progresivní pružiny Hyperpro, vyšší plexi, kufry, plně stavitelný držák plexi,, laděné výfuky LeoVince, navigace Garmin, automatické mazání řetězu

Hned po koupi motorky jsem musel vyměnit spojkové lamely, původní spojka byla špatně složená, špatné pořadí lamel, vrchní lamela ve špatné pozici a spojka se chovala divně, lamely byly nerovnoměrně sjeté. S výměnou spojky výměna oleje za Putoline 5w50 nanotech.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 16.12.23 v 19:56 10b.

pali3x
pali3x napsal 10.11.20 v 19:12 10b.

"...Chtěl jsem motorku na které ..., nebude ... moc foukat (bohužel fouká) ..."
To som chcel aj ja... Ibaže v horúčave nefúka a človek sa parí ako... a keď je chladnejšie, tak ako naschvál vietor fúka z najhoršieho možného smeru . Najlepším riešením je poriadne sa obliecť. Keby išlo na motorke len o pohodlie, tak asi mnohí nejazdíme, ak človeku ide o ten pocit, tak je ochotný sa prispôsobiť.
Prajem veľa radosti a šťastných kilometrov .

Juraj22
Juraj22 napsal 10.11.20 v 16:33 10b.

Moc pěkná mašina, tak ať to šlape a kolama dolů