Harley Davidson FLHTCUTG Tri Glide Ultra Classic (2019)

Vlastník R-2
Vloženo 9.9.2020
Aktualizováno 9.9.2020

Tři kola - i to je Harley Davidson = TriGlideUltra

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Praha - Klasik Mot

První dojmy - Je to jiné Celé je to jinak Prostě to není motorka

Doplňky na motorce - spousta

Výběr padl po vážné dopravní nehodě, kdy ani nebylo jasné zda se za řídítka vrátím.

Je to nový model = nový 114 motor HD, jiná zadní náprava, elektronické asistence a další, vše vypadá komfortně a pohodlně...

Ale... Jezdí se s ní naprosto odlišně než s motocyklem a to ať si vzpomenete na jakýkoliv. Tohle se nedá pořádně popsat, tohle se musí zažít. Za mě to byla zkušenost, která mi ukázala, že buď budu na dvou kolech, nebo jinou cestu, ale TriGlide to nebude, mě to nevyhovovalo = najel jsem 10.000km z toho tak 1/2 ve dvou a nic moc. Jinak super výbava, úložné prostory a tak, ale jak říkám, je to úplně něco jiného než motorka

puffybodie
puffybodie napsal 16.09.20 v 10:43 10b.

Ma to tu co delat. Stejne jako treba by tu mohl byt Honda GW trike. Jedna otazka - co zadni gumy? Pry to tyhle trojkolky spasou jak nic behem chvile.

Hondasl
Hondasl napsal 10.09.20 v 08:57 10b.

škoda že to nevyšlo. osobně bych koukal po tříkolce klasické s nízkým posezem nebo tříkolku Spajdera. dvě kola v předu mě příjdou stabilnější než vzadu. ale je to jen můj názor. Tak at je druhý pokus v návratu za řídítka uspěšnější

Myschan
Myschan napsal 10.09.20 v 07:31 10b.

Je to krásný stroj, i když ne klasická motorka. Takže si 10 zaslouží. Vím, jaké to je po nehodě, taky jsem se vracel. Každopádně přeji zdraví

Targus
Targus napsal 10.09.20 v 06:41 10b.

No prostě aby to byla motorka, tak překáží jedno kolo. Konec, tečka.
Neboli nedá se klopit.
Neboli je to hračka pro dědky, kteří by už z normální motorky spadli - bez urážky, sám do této skupiny úspěšně mířím.
Původně jsem chtěl dát tak pět šest bodů a zařadit se do lajny k týpkům, kteří tu brzy začnou řvát, že to tu nemá co dělat.
Udělám to jinak - dávám autorovi recenze full za návrat k řídítkům po nehodě. A je úplně jedno, že jsou pod nimi tři kola.