Suzuki DL 650 V-Strom (2015)

Vlastník bospr
Vloženo 2.2.2020
Aktualizováno 2.2.2020

Suzuki DL 650 V-strom XT jsem vybral po dlouhém pročítání recenzí a zkušeností od ostatních motorkářů. Postupně jsem zužoval výběr vhodných motorek , až zbyla jenom tato.

První dojmy - První vyjížďku jsem uskutečnil 1.2.2020 a musím napsat , že paráda, nadšení. Proběhlo seznámení s brzdami,řazením ( přeci jenom jsem už delší dobu nejezdil s manuálem ) najeto asi 110 km . Počasí tento den přálo , bylo asi 10 st. C. Druhý den jsem stromka osedlal znovu , tentokrát se ženou. Výkonu pro nás dva dostatek.

Motorku bych doporučil pro - pro každého kdo rád cestuje

Doplňky na motorce - Kryty rukou, padáky, kufry GIVI

Tuto motorku jsem zvolil proto, že po úvodním ježdění na skútru se ženou, uznala ,že jízda ve dvou bude na větší moto svižnější. Na skútr si ,ale nemůžu stěžovat jsem s ním také spokojen a zůstává doma a bude na něm jezdit žena a dcera. Další věcí proč jsem si dopřál tento motocykl je dát si dárek k 50-tým narozeninám , Mám rád cestování a tak V-strom mi přijde jako ideál.
Musím říct,že po kývačce 250 ,babetě 210,kývačce 250,hondě 125 s wing to fakt neskutečně jede. Věřím ,že si to spolu užijeme a poznáme krásy naší země a podíváme se i za hranice nejen k našim sousedům.

Rosi45
Rosi45 napsal 15.03.20 v 17:47 10b.

Tak tuhle jsi mě vyfouknul Seděl jsem na ní před vánocema a moc ji chtěl.Bohužel to nebylo možné.
Tak

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 03.02.20 v 08:19 10b.