Honda VTX 1300 (2005)

Vlastník Kotumbeláč
Vloženo 2.10.2019
Aktualizováno 18.11.2021

Velká, těžká, silná. Kupodivu na svou váhu poslušná, ale dá o sobě i vědět.

Motorka koupena od jiný prodejce

Suzuki LC 1500 Intruder: Na Hondu jsem měl lepší recenze

První dojmy - Kupodivu ke své váze je dost obratná. Má zátah, ale slušel by jí 6. převodový stupeň. Trochu slabší brzdy. Na to se musí stále myslet.

Motorku bych doporučil pro - Pro stejně postižené, jako jsem já a spoustu dalších.

Doplňky na motorce - Padací rám a sundané předkopy

Chtěl jsem se trochu zklidnit. Bandit (1250) byl už na mě dost rychlý. Stále mě to nutilo za to tahat a on se nebránil. Proto choppera a k mému věku lépe pasuje. Jenže když tady za to vemu, taky se umí rozjet. Jen je pod zadkem cítit kovárna. Ovladatelnost bez problému. Podotýkám za jízdy. Na místě je to už horší. Musí se dávat pozor kde se zastaví a kde se zaparkuje. 320 kilo už je znát. A rvát to někde z kanálu to neni žádná ...Baťůžek si na pohodlí nestěžuje, ale přemýšlím o úpravě sedla. Uvidím. Servis mi dělá kamarád a zatím v pohodě. Jen ta cena dílů a různých doplňků. Mášli však na kačenu, musíš mít i na zelí.
Nejraději jezdím po okreskách a kocháme se okolím. Dálnici také zvládne bez problémů. Zkusil jsem už i lehčí offroad, ale to jsem si dal. Byl jsem ztahaný jako pes.

Kotumbeláč
Kotumbeláč napsal 03.10.19 v 12:24

Dík za hodnocení. Jen poupravím. Ta stříbrná je při koupi a ta černá po nastříkání.Neměl jsem v zimě co dělt a tak jsem se do toho pustil. Krásná perleťová černá. Já jsen nestříkal, to kámoš.

Čadil
Čadil napsal 03.10.19 v 09:09 10b.

krasavec

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 02.10.19 v 19:56 8b.

VTX je super a dobrá volba Jen ji tam máš jednou stříbrnou a pak si ji dal do černé? Padáky jsem si tam taky dal, položit to na nohu, tak už jí fakt pak nepotřebuješ

žižala.
žižala. napsal 02.10.19 v 17:21 10b.

Supr stroj.

Pabli
Pabli napsal 02.10.19 v 14:08 10b.