Kawasaki Versys 650 (2009)

Vlastník ferda99
Vloženo 3.9.2019
Aktualizováno 13.5.2020

Pro postup na ,,vyšší" level jsem zvolil právě Versyse. Dostatenčně silný, pohodlný

Motorka koupena od FIRMA:Miloslav Kubálek - Motosalon Beneš

Suzuki DL 650 V-Strom: důvod neuveden

První dojmy - Wow efekt.. ten se konal na první dobrou.. :) Po uskákané koze( duke 390) jsem se svezl na ,,dospělé" motorce. Motorka padla do ruky a pod prd*l hned.

Motorku bych doporučil pro - Pro né uplně zkušené motorkáře, kteří chtějí začít cestovat.

Doplňky na motorce - Aktuálně instalovaný GIVI topcase
Boční kufry
Vyhřívané hefty
Padací rám
Plexi s diffuzorem

Od začátku jsem byl po projetí ostatních motorek pro Versyse rozhodnutý. Objel jsem cca kousků, a až poslední v Motosalonu v Benešově se mi zalíbil. Sice se jednalo o dovoz z Itálie ( budu věřit najetým kilometrům), a motorka byla lehce z obou stran lehnutá - nic neohnutého, jen pár mikroškrábanců na plastech, ale i tak jsem jí vzal. Za cenovku více než pozitivní.

Servis jsem si na ní udělal základní sám - motor šlape jak hodinky, tak není co opravovat. Klasika - olej, filtry, poutahování šroubů...

Uvidíme, co přijde, až jí pořádně zajedu :)

05/2020 - Moto zajetá, za podzim a jaro najeto přes 6000km. V zimě byla v servise na ,,prohlídku" - jen výměny kapalin, kontrola tlaků. V servise jí ode mě chtěli odkoupit - takže jsem měl šťastnou ruku :)

Dokoupil jsem vyšší plexi s difuzorem, vytvořil držák na GPSku k plexi. Domontoval vyhřívané hefty.

Spokojenost větší a větší.. :)

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 11.02.22 v 20:40 10b.

Herejk
Herejk napsal 12.01.20 v 23:33 10b.

Nic nepřijde, bude se jezdit ...