BMW F 700 GS (2013)

Vlastník JZappy
Vloženo 24.3.2019
Aktualizováno 31.3.2019

bmw není co dodat, sedla do ruky. pro mě co měří 170 je akorát

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

Yamaha Tracer 700: příšel mi dpři zkušební jízdě taky více uskákany neklidny
Kawasaki Versys 650: nebyl za správnou cenu
Honda VFR 800X Crossrunner: chtěl jsem od roku 2015 ale nebyli a nový dost drahy
Honda NC 750X: vysoká a trošku mě děsí motor z auta
Suzuki DL 650 V-Strom: nový model mi nepřijde mému oku lahodící

První dojmy - na první jízdu jsem nelitoval ani na vteřinu a věděl že tohle bude moto na delší čas, analogové budíky ty já rad, ani extra těžká, dá se s ní jet svižně i na kochačku

Motorku bych doporučil pro - motorka obecně pro lidi s rozumem co vědí co chtějí. Jak řekl můj instruktor začni pomalu nic ti neuteče. Na začátek řidičáku A dobrá volba. Je vhodná už na delší cesty, i ty krátké

Doplňky na motorce - originál kufry BMW, centrální stojan, jinak plno věcí standart (vyhřívané rukojeti, PC co hlídá tlak,venkovní teplotu, teplotu motoru)

Po hondě cb500x jsme chtěl něco většího ,dospělejšího. Chtělo to trochu více výkonu. Nakonec padla volba na tracera 700, a po shlednutí jsem zjistil, že je k mání i BMW f700 GS. Ač byla starší, než roční tracer.a o deset tisíc větší nájezd, vypadala lépe zpracovaná, přišla mi dospělejší, i výbava super, analogové budíky, a počítač co měl i možnost odezvy na plyn, možnost nastavení zadní pružiny, má široká noha a malá postava a pocit z jízdy bylo jasně vybráno a přeci jen na polní cestu je gs lepší a ty naše silnice to je někdy tankodrom.

KLausik3003
KLausik3003 napsal 19.06.19 v 10:16 10b.

Blahopřeji, mám stejnou a po dvou sezónách se s Tvým hodnocením plně ztotožňuji.