Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník KrteKiller
Vloženo 26.6.2018
Aktualizováno 23.10.2018

Jsem se stromkem spokojená. Hledala jsem silnější stroj než jsem měla (Aprilia Pegaso 650), který vydrží delší cestování, naše krásné roztomilé okresky a silničky v lesích a zvládne občas i šotolinu.

Motorka koupena od ZR Moto Věšín

První dojmy - Pohodová mašina za rozumnou cenu, která nezatíží domácí rozpočet. Motorka mi hned padla do ruky a těším se na ty kilometry, které najezdíme.

Doplňky na motorce - Padáky, plexi MRA s deflektorem, vyhřívané hefty, Wilbers pružiny, Scottoiler, kufry, kryt motoru, enduro stupačky

Moc jsem toho zatím nenajezdila, takže není co se rozepisovat. Teď jsem ve stavu pořádně ji vydrbat, doladit a vybavit (no spíš hledám místo, které bych ještě něčím zaplácla) :)
Po Aprilii je to jiná motorka, jsem nadšená a hlavně z vyššího plexi, kdy na mě nefouká a můžu jet s otevřeným hledím.
Nechala jsem si u čalouníka snížit sedlo, abych měla lepší pocit stability na místě.
Pořídila jsem mu kryt motoru od Marseluse (spokojenost), kufry a nějaké ty brašničky a tak. Jinak má všechno co potřebuji.
Zkoušela jsem i na dálnici a po vibrační Aprilii, které se při 120km/h zdálo o čertech, tak Stromek je naprosto v klidu.

Clint.
Clint. napsal 19.09.18 v 12:27 10b.

Pěkný kousek, ať baví a lítá, Jasná desítka

Petr82K
Petr82K napsal 03.09.18 v 23:15 10b.

Krásná mašinka! Pěkná barva... Dnes jsem si též dovezl V-Stroma, tak pokukuju.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.06.18 v 00:21 10b.

zeke11
zeke11 napsal 26.06.18 v 18:31 10b.

Koukám že v Bukové je to samý stromek... Ale pěkný...

biosák
biosák napsal 26.06.18 v 17:16 10b.

Užívej,pěknej