Suzuki GSX 600 F (1998)

Vlastník Rudyfo
Vloženo 1.4.2018
Aktualizováno 1.4.2018

Moto jsem koupil od kluka, co ji měl jako mazlíka - velmi nadstandardní péče o ni. Vše původní, žádný velký tuning, klasika. Ale po projíždce mne zaujala a hned jsem ji vzal. Původ z Německa, vše doloženo včetně servisky. Poctivé km, garážovaná, no vzhled

První dojmy - Jízda svižná, dobře jde do otáček, nedělám na moto žádné frajeřinky, ale velmi dobře ovladatelná a přestože plná kapotáž jí dělá robustnější vzhled, dá se s ní i dobře kličkovat v zácpách atd. Na mokru a kluzkém povrchu je ale méně zvládnutelná, i vzhledem k její váze s ní nejde moc zajet mimo asfaltku, nebo do mokra.

Po předchozím chopperovi zase trochu svižnější a sportovnější stroj. Posezení ale ne tak pohodlné, hodně váhy je na rukách a nepovolí moc uvolnění změnou posedu nebo držení. Vzhledem k její váze (cca 200 kg) dobře sedí na asfaltu, snadno se rozletí přes 200 km/h. Moc nesnese jízdu po horším povrchu, na dlažbě nic moc, zvláště při mokru, a na nezpevněné cestě se musí jen lechtat na jedničce. Trochu problém je taky dostat ji na stojan. Sám jsem ji na něj nikdy nevyhoupl, a to jsem si to nacvičoval v různých polohách a technikách.