Honda CB 500F (2018)

Vlastník libac22
Vloženo 8.2.2018
Aktualizováno 21.8.2019

Všestranná motorka s dostatečným výkonem , hravostí i ovladatelností .
A co je nejdůležitější , je moje ! ! !

Motorka koupena od FIRMA:Auto Dukla - Honda Pardubice (Pard - Vše proběhlo tak jak by mělo a nákup byl uskutečněn se spokojeností na obou stranách

První dojmy - Po prvním svezení mě dostala lehkost změny směru a ovladatelnost , při jejich 190 kilech klobouk dolů . A samo že povedený a nadčasový design .

Motorku bych doporučil pro - Jak každý píše že je vhodná pro začínající jezdce , no nevím jestli je dobrý zahodit motku za 150K do škarpy :D Ale jo srandu si s ní užije si myslím každý a jsme u toho že Honda je všestranný motocykl , asi na tom něco je ;-)

Doplňky na motorce - CNC páčky , plexi Barracuda , MIVV suono , padáky RDmoto , ukazatel zařazené rychlosti , rozšíření zrcátek , kryt chladiče Evotech , tankpad , led blinkry Barracuda , Brake Light pro a led osvětlení SPZ

Chtěl jsem hbitou motorku aby trochu jela , tak doufám že si budeme rozumět . Já nevím , tyhle slabší kubatury mě furt lákají ... Dřít je až na samý dno a hrát si s nimi jak uznáš za vhodný ty a neeeé jak uzná za vhodný těžkopádná motomrcha .
Brzdy prvních pár km WTF to tím mám jako brzdit ? Ale po pár kilometrech se to zlepšilo a budou dostačující A k podvozku nemám výtku , ani měkký ani tvrdý akorát . Spotřeba je krásná kolem 3,5L . Co se týče úložného prostoru je na tom Hondice o takových 20% lépe jak u ostatních moto kde je skoro nulový ( zná každý )

JokerLBC
JokerLBC napsal 05.05.19 v 18:55

Jo ta Limetka je super,já se rozhodoval mezi ní a červenou.Super, je moc pěkná.

Ross4435897
Ross4435897 napsal 10.03.19 v 15:16 10b.

krasna prace

speroure
speroure napsal 13.02.19 v 21:47 10b.

Krásná Honda! Super ta barva!! Jak z důvodu estetiky, tak z důvodu takové té aktivní bezpečnosti!

stojaspalka
stojaspalka napsal 05.12.18 v 18:39 10b.

Ta barva je super! Jinak momentálně žiju v Pardubicích, tak se asi ještě někdy ozvu kvůli tipům na nějaké dobré trasy v okolí :)

KADIN
KADIN napsal 19.07.18 v 13:32 10b.

Všude dobře na Sedle nejlíp. Krásná 10B