Honda CBF 500 (2005)

Vlastník gardar
Vloženo 26.4.2017
Aktualizováno 17.3.2019

skvělá, bezporuchová, pohodová

Motorka koupena od Honda500 (Rokytnice) - V pohodě domluva, ale pěkně jsme se zapotili na poště v Brně..to bylo peklo. Fronty jak blázen

Kawasaki Ninja 250R: paní přestala reagovat

První dojmy - No oproti mé původní italce je to svalnatá mašina. Hezky si vrní, hezky jede a když si zatahám za vlásky tak sviští ;) ale měl jsem při první jízdě strach...měl jsem mokrý papíry na motorku s manuálem ( do té doby automat ) a rok jsem pak nejezdil, takže jsem byl úplný máslo, ale byla na mě hodná a svezna mě v pohodě :)

Motorku bych doporučil pro - asi pro všechny :)

Doplňky na motorce - do budoucna zadní kufr na malé cestování

Nakonec první věc, proč jsem to koupil, byla velmi rychlá domluva s kupcem a obchod proběhl velmi rychle a hladce. Ale i tak jsem měl čas se na ni tešit. Celkem se mi líbila, ale jak jsem na ní sedl, zamiloval jsem se. No zkrátka jsem ještě mladej kluk, kterej se zamiluje do každý, co pod ním vrní ;) :D
Když bych to měl srovnat, tak samozřejme, výkon, brzdy, vlastnosti a všechno jsou jiné...pro mě pohodlnější a lepší. Až na to že mi chybí centrální stojan, to je fakt..na ten jsem byl zvyklý.
Zatím jsem s tím moc nenajezdil, ale začíná sezona a jak bude chvilka, vytáhnu jí na vandr a něco o tom napíšu a nafotím.

gardar
gardar napsal 28.04.17 v 13:04

Díky!

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 28.04.17 v 10:04 10b.

moc pěkná Honda, ať slouží