Yamaha TRX 850 (1998)

Vlastník Rachilem
Vloženo 28.3.2017
Aktualizováno 28.3.2017

Neuvěřitelně charismatická motorka.

První dojmy - Motorku jsem kupoval padlou bez kapot, ale první jízda byla šílená, protože přední guma do trojúhelníku a ještě k tomu pršelo. Přesto jsem po 300km přijel domu s hubou natrženou v koutcích, protože ten motor dává takový pocit...

Doplňky na motorce - Široká řidítka, CNC páčky, CNC zrcátka, CNC blinkry, CNC nádobka brzd.kapaliny. UNI světlo.

Původně jsem chtěl motorku předělat na caferacer, ale po pár stech kilometrech, jsem to srdce neměl. Nádhernej trupkovej rám s motorem, který mne prostě učaroval. Konstrukčně řadový dvouválec s přesazenou klikou o 270° ( funkčně jako L90°), který mám zakončený dvěma ART absolutně otevřenýma koncovkama vydává zvuk, že pokaždé když vypínám motor ukápnu slzu.
Když jsem se tedy rozhodl zachovat co nevíce z motorky, abych zachoval její obratnost, tak jsem se rozhodl udělat z ní NAKED. Lešení pro kapotáž dolu a koupil jsme světlo, řidítka zvedl a pár dalších drobností. Motorka je krásně ovladatelná a čitelná a pokud dostane dobré gumy, jízda je obrovskou radostí.

lacerta82
lacerta82 napsal 03.04.17 v 13:31 10b.

parádní stroj...hravost s naháčem bude parádní ale trošku mi tam to retro v podobě přední kapoty chybí. celkově je to nezaměnitelný úžasný stroj

lopata75
lopata75 napsal 28.03.17 v 20:20 9b.

Motorka super, však i já ji mám jako byvalou v profilu... Mně se ty origo kapotaze líbí... Trosku mi tady chybí, ale preji hodně zábavy!

Milan1963
Milan1963 napsal 28.03.17 v 20:05

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 28.03.17 v 18:59 10b.

Hezčí než origo...