Yamaha Majesty 125 (2000)

Vlastník Mark108
Vloženo 1.2.2017
Aktualizováno 30.8.2018

Vytrvalec a věrný společník, stejně jako pitbul :) (psí mazlíček předchozího majitele motorky, který ji polepil)

Motorka koupena od Od pána na Šumavě

První dojmy - Nejdřív jsem si na ni zvykal, protože jsem byl z Asie zvyklejší na lehčí modely. Ale asi už po půl roce užívání jsme se zčichli a po roce na stroj nedám dopustit.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci a nebo pro někoho se silnějším strojem v garáži a na rohlíky do města...

Stroj jsem si vybral díky kladným recenzím modelu tady na motorkářích a díky tomu, že jsem chtěl něco na léto.

Moto je "customizovaná" v tom smyslu, že předchozí majitel kutil tam zakomponoval měřič napětí v baterii + přední dodatečná LED světla + podsvícení pod motorkou (vše super věc).

Každý týden minulý rok jsem na ni nalítal cca 350 km. Z toho taky vyplynula nezbytná kompletní generálka v létě 2016 a na podzim 2016 (alternátor, měnič napětí, cívka startéru).

V současnosti velká spokojenost, ale zvažuji na sezónu 2017 přeci jen vyšší kubaturu, protože na dálnicích je 105 km / h zbytečně limitující...

S "pitbullem" (pojmenováno dle polepek motorky po předchozím majiteli) jsme iniciovali v létě 2016 cestu cca 2500 km na sever Itálie + po Moravě, viz cestopisy motorkáři cz.