BMW R 1200 GS (2012)

Vlastník Tom-749
Vloženo 26.9.2016
Aktualizováno 4.5.2018

Po zkušenosti s R1200S jsem po této technice pořád a znovu pokukoval. Líbí se mi zpracování, robustnost, ovladatelnost za jízdy, bezvadné brzdy a podle nájezdu km ostatních uživatelů i i dlouhá životnost!

Motorka koupena od kada (Brno-Dolní Heršpice) - Velmi solidní a příjemné jednání s pozváním na kávu :-)

První dojmy - Návrat na dva válce nebyl jednoduchý, rozjížděl jsem se až asi na potřetí a do kopečka, skoro to hrozilo pádem na místě, následujících 220 km bylo seznamovacích, ale za pár desítek km to všechno tak nějak padne do ruky a jízda mě začala bavit. Po příjezdu domů jsme s manželkou vyrazili na Skřítek, kde se naplno ukázala ovladatelnost tohoto stroje a celou jízdu jsme si užili.

Doplňky na motorce - Drátěná kola, navigace, vyhřívané rukojeti a spoustu dalších vychytávek, které neznám z jiných strojů

Jelikož rádi cestujeme tak jsme chtěli zkusit i jiný druh motorky pro cesty do Alp. V minulosti to byly jen sportky. Tento cesťák má pro mě kouzlo pro svoji sestavu elektronických asistentů a svoji pohodlnost. Taky na motorku můžu nabalit všechno co potřebuji a nejsem ničím omezen. Univerzální stroj!

vsw
vsw napsal 26.05.19 v 22:15 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 03.07.17 v 00:11 10b.

MaMar
MaMar napsal 03.10.16 v 22:53 10b.

Martineleven
Martineleven napsal 03.10.16 v 13:58 10b.

super masina,mam ji taky,tu uz neprodavej

Myschan
Myschan napsal 01.10.16 v 17:24 10b.

Ať slouží