Suzuki GS 500E (1998)

Vlastník noris96
Vloženo 11.8.2016
Aktualizováno 31.7.2018

Jednoduchá, velmi lehká a snad kultovní "mašina"

První dojmy - Pro motorku jsem jel 10.8.2016. Cestou domů pršelo jak krá*a. :D Přišlo mi, že jí chvíli trvá než se ohřeje. Gumy skoro nový, destičky na přední brzdě ještě chvíli daj a zadek v pohodě. Projel jsem si jí v místě prodeje a musím říct, že to byla paráda. Motorka má navrtáno 78 000 km a k mému udivení motor šlape jak švejcary. Je tam pár neduhů jako třeba trochu promáčklá nádrž nebo byly už svařovaný padáky (prej údajně praskaly hodně), který teda sou dost orezlý, protože je bývalý majitel nemohl aspoň zastříknout. Motorka byla určitě padlá, je pěkně oškrábanej výfuk a nádobka na brzdovku přední brzdy. Co se týče motoru a funkčnosti celkově, nemám mašince co vytknout i k tak velkému nájezdu km. Co se týče estetiky, to si doma udělám. Možná jí časem dodám i nějaký hejblátka a udělátka. Na závěr si troufám říct, že jsem koupil opravdu hodně muziky za málo peněz.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že je toho tady u GSa dost. Pro holky, kluky, menšího vzrůstu.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, padáky lakované černou perletí, laděný výfuk kopie Akrapovič, Kufr Givi s plotnou a nosičem, tankvak

Všechno to začalo přibližně v roce 2014, kdy si spolužák tuhle mašinku pořídil. Přijel na ní do školy, já v té době sedlal CBR 125 a když tuhle pětikuli nastartoval byl jsem unešenej blahem, protože jsem nic jiného než CBR neznal :D Pěkná mašina, která už i podle mě trochu jede. Tak jsme se rozkecali a já mu povídám, že bych jí časem možná koupil. V tý době jsem to myslel jen jako fór.. No, a slovo vzalo slovo a o dva roky později už mi stojí v garáži. Časem budu dodávat svoje postřehy a zkušenosti s motorkou a doufám, že mi i nějaký ty chybičky odpustí a že bude sloužit tak jak má.

noris96
noris96 napsal 04.04.17 v 14:29

Dík chlapi

Kabič
Kabič napsal 20.03.17 v 18:42 10b.

Jeeeee.. čekal jsem kdy tady uvidím svoji bejvalou tak ať slouží samozřejmě 10b

3neczak
3neczak napsal 30.09.16 v 10:08 10b.

Moc pěkná, každý se musí otočit! Samozřejmě 10 bodů!

Milan1963
Milan1963 napsal 12.08.16 v 14:24 10b.

a 10 bodů.