ČZ 250/471 (1975)

Vlastník Pinn00
Vloženo 5.5.2016
Aktualizováno 5.5.2016

Nádherná dvouválcová krasavice ktero jsem vždy chtěl mít v garáži.

První dojmy - Motocykl je velmi živý a obratný na své stáří. Pouze se mi zdá že má trochu slabší rám což jde poznat při vyšších rychlostech kdy se mi zdá že se rám celý jakoby vlní pod zadkem. Jinak mi sedla krásně hned po prvních pár kilometrech.

Jízda na tomto stroji je vždy pěkná ať už člověk jede pomalu krajinou a kochá se okolím a nebo zvolí svižnější jízdu a s motorkou si doslova pohrává. Při jízdě se spolujezdcem jsem nikdy neměl nikdy žádný problém, někdy mi ani nepřipadalo že bych někoho vezl. Co se rámu a podvozku týče ten se mi zdá slabší ale vzhledem k zachování rozumné hmotnosti motorky asi nechtěli vývojáři tyto prvky předymenzovat. Brzdy jsou podle mne dostačující, většinou se dá pěkně vše dobrzdit zadní brzdou v klidu obzvláště když já rači nechávám větší odstup a bezpečnou vzdálenost, ale i tak mám v pohotovosti stále přední brzdu kterou využívám spíše k dobrždování v hustším provozu a při jízdě se spolujezdcem.

Lukas1880
Lukas1880 napsal 06.05.16 v 06:12 10b.

Pěkný stroj. Přeji hodně šťastných kilometrů.

Pinn00
Pinn00 napsal 05.05.16 v 09:15

Vypada zachovalá bohužel při pližším ohledání je lak hodně podřený a místy rezavý a chroma jsou taky zničené krom ráfků teda

Milan1963
Milan1963 napsal 05.05.16 v 08:36 10b.

Krásně zachovalá, at' Ti dělá jen radost.