Yamaha FZ6 Fazer (2006)

Vlastník R-e-z-i-d-e-n-t
Vloženo 27.3.2016
Aktualizováno 3.10.2017

Nejvyšší sportovní cestovní moto v 600ccm. Pohodlná a hravá.

Honda CBF 600S: (57kW)
Honda CB 600S Hornet: (na mou postavu nízká)

První dojmy - Hned na první delší vyjížďce jsem byl příjemně překvapen. Velice pěkný,plynulý průběh výkonu. Žádná ucukanost. Na 6 kvaltu se dá jet 50 i 200km/h.

Jelikož už mám za sebou nějaký ten kilometr, chtěl jsem něco vysoké s obsahem 600ccm (na mou postavu 184cm), sportovní a hlavně pohodlné.
Neustálým hledáním a porovnáváním moto na zdejším serveru, jsem dospěl právě k Yamaha FZ6 Fazer, jelikož měl jako jeden jediný nejlepší preference a hodnocení s porovnáním ostatních motorek s obsahem 600.
Od 8 tisíc otáček začíná ten správný tanec. Zvuk závodní motorky.
Prvních 2000km za sebou. S motorkou jsem se seznámil a začínám si zvykat.
U téhle motorky mě fascinovala výborná ovladatelnost a podvozek a skvělý výkon,kterého dosáhnete ve vysokých otáčkách (od 8 tisíc).
Za deště nebyly takové problémy, jak jsem očekával, motorka držela.
Co se spotřeby týče, dá se s ní jet i za 5l/100km,při svižnější jízdě kolem 6l/100km.
Je to hodná motorka, která toho dost promine.
Byly měněné zadní i přední deštičky. Nové obutí Pirelli Angel.

6.8.2017
Mám najeto 5000km=celkem cca 7000km. Motorka mě nikde nenechala.
Přesto, že jsem s ní sžitý a nikdy jsem s ní neměl žádný vážný problém, ji budu asi v září prodávat :( ,jelikož mě očarovala vyšší kubatura Fazeru Yamaha FZS 1000, která se mi hned po zkušebních jízdách vyšších kubaturách strašně zalíbila.

kolinek11
kolinek11 napsal 19.04.17 v 22:52 10b.

Zuzca.
Zuzca. napsal 20.11.16 v 20:40 10b.

context
context napsal 11.06.16 v 09:12 10b.

Pekny fazer, preji hodne najetych km bez nehod a at ti dela jenom radost a kolama jenom dolu

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 28.03.16 v 02:05 10b.

dobrá volba Fíci jsou super.