Blata 125 Motard (2011)

Vlastník Duff-15
Vloženo 30.11.2015
Aktualizováno 29.9.2021

Motorka je skvělá, pro mě jako začátečníka je motorka hravá né až tak rychlá ale to neva :D . Motorka jako taková mě hrozně baví.

První dojmy - Motorka má celkem dobré jízdní vlastnosti. První jízdy sice byly takové neotřelé ale to k novému stoji asi patří než si na ní zvyknete. Jízda je plynulá, svižná. Takže motorku mohu doporučit jak začátečníkům tak i těm ostřílenějším :D

Motorku bych doporučil pro - Určitě mohu doporučit tento stroj začátečníkům ale i těm pokročilejším. Motorka je velmi hravá.

Na téhle motorce se zkušenosti sbírají celkem dobře, stroj poslouchá "takřka na slovo" .Jízda je plynulá, svižná a hravá. Motor je dobrý i když bych raději navýšil výkon na 11 kw. Převodovka je celkem dobře odstupňovaná až mezi 1. a 2. kvaltem, od 1. stupně jdou otáčky hodně rychle do maxima a musí se tedy okamžitě řadit na 2. stupeň, pak už je to v pořádku. Brzdy jsou na na výkon a typ motorky dostačující, celkem citlivé, zadní sice při brzdění píská ale to je od výroby téměř u všech, asi typem materiálu použity na brzdy. Ovladatelnost je velmi dobrá, váha je dobře rozložená, takže v zatáčkách jde dobře naklonit a průjezd je plynulý. Spotřeba je přijatelná na výkon, něco o kolo 3l/100 km. Co mě asi nejvíc vadí na téhle motorce je, že na palubním počítači není ukazatel paliva, takže se musí kontrolovat z nádrže, a to při 10,5 litrové nádrži bývá celkem často.
Motorka je skvělá na silnice ale hodí se i do lehčího terénu (lesní cesty,polňačky,atd.). Motorka je spíše na střední vzdálenosti ale určitě zvládne i delší cesty. Sedí se na ní pohodlně i když je menší svojí výškou, já měřím 188 cm a nějak mi to nevadí.
S motorkou jsem velmi spokojen.

Trinnlee
Trinnlee napsal 01.12.15 v 16:43 7b.

Pekny motardik...skoda ze jich nejezdi vic...rozhodne dobry pocin ceske firmy...gratuluji k tve nove krasce...dej vic fotek..