Blata 125 Motard (2010)

Vlastník Ch0ze
Vloženo 2.9.2015
Aktualizováno 3.9.2015

Jedná se o můj splněný vetší sen který jsem si splnil koupí české motorky.

Motorka koupena od Blata (Blansko)

Yamaha XT 125X: Jezdí jich zde po okolí moc a Blatu jsem měl už od první třdy. Jedná se o miničtyřkolku od Blaty, tak Blata 125 byla jasná volba

První dojmy - První jízda byla hodně krásná a taky náročká :D, padla mi hned do ruky. Domů jsem ji nevezl ani 5km jelikož kamarád od které jsem to koupil bydlí 5km nedaleko :D Jízda probíhala krásně v klidu. Tenhle okamžik jsem si opravdu užil.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je nejvhodnější pro začínající jezdce ale taky i pro důchodce... je opravdu pohodlná, lehká a krásne ovladatelná.

Doplňky na motorce - Na motorku jsme si přidělal akorát autozásuvku, kterou využiji na nabíjení mobilů, ale také na nabíjení samostatné baterky u motrky, která je schovaná pod nádrží.

a co jsem ještě udělal tak jsem vyleštil koncovku výfuku

a ještě jsem si nechal od kamaráda vyrobit polepy na zadní kyvku Grenzgeanger

Blatku jsem si vybral skrz to že je to česká motorka a pořád není okoukaná jako ostatní motorky. Já jsem chtěl pořád Blatu 125 Enduro, jenže co já jak blb budu jezdit někde po celé Čr a shánet. Věděl jsme, že jeden kamarád ji má a má ji opravdu v dobrém stavu a že o ni pečuje s láskou ale už ji nevyužívá. Stavil jsem se k němu a presvedčil jsme ho o tom aby mi tu motorku prodal. Já ji koupil necelých 5km od našeho domu takže to bylo bezproblémů. Jezdil ji pravidelně servisovat do Blanska jelikož byl první majitel. Jezdit na ní mě prostě baví, není den co bych se na ni nesvezl... Přestoupil jsem na Blatu z Pionýra a je to opravdu dobrej pokrok :D ale na pionýra nedám dopustit. Zhruba třetí den co jsem to už měl jsme začal lítat po zadním a dělat všechny veci co by se dělat neměly... Blatu mám od půlky srpna a najezdil sem zatím 3800km... Poliká kilometry jako div žívá :D nejraději jezdím v krásnejch zatáčkách kde opravdu podřadím třeba o dva kvalty abych takřka ze zatáčky vystřelil, je to fakt bomba. Brzdy piští ale brzdí to na fleku, takže na brzdy nedám dopustit. Jezdím za 3 litry ale nekdy podle stylu jsem schopen jet i za 5litrů mi přijde. Blata na cestování ve dvou moc není... jakmile na to sednou dva musím točit a točit a točit abych vubec trošku jel... . Podvozek krásnej ale už jsme taky šel párkrátna doraz když jsme skákal ve skateparku. Jinak není problém se sbalit a jet na vykend pod stan s krosnou. Jsem naprosto s Motorkou spokojen a z domu už nikdy nepůjde jako mé ostatní věci.. :)

aixam
aixam napsal 26.11.15 v 11:01 9b.

to maš za ten sjetej plašt proto jen 9/10

Milan1963
Milan1963 napsal 03.09.15 v 10:29 10b.

Dobrá koupě, jen doporučuju v případě závad zdejší forum. At' slouží ku tvé plné spokojenosti.

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 03.09.15 v 08:43 10b.

Hezká česká motorka, to sem jim povedlo :) A bacha na to ježdění v tričku a kraťasech, nemuselo by se to vyplatit :)

Dodocz
Dodocz napsal 03.09.15 v 07:50 10b.

Parádní moto. Proto 10/10

125Marek
125Marek napsal 02.09.15 v 21:05 10b.

Ať to jezdí! Sleduj forum Blata 125 pokec, kdyby jsi chtěl řešit vyjížďky, srazy nebo nějaké technické věci