Kawasaki ER 5 (1998)

Vlastník jaranavara
Vloženo 20.8.2015
Aktualizováno 10.1.2019

Je to červená fešanda s laďákem, takže zvuk je to krásnej. Od přechozího majitele jsem ji dostal v supr stavu, takže za to mu díky :)

První dojmy - První dojmy byly naprosto perfektní. Je to moje první motorka a pro začátečníka je jako dělaná

Motorku bych doporučil pro - Vhodná je pro začátečníky, menší postavy a slečny. No, já splňuju jenom první kritérium :D :D velkej chlap :D :D Ale uveze mě

Doplňky na motorce - Laděný výfuk s parádním zvukem. Padací rám, zde teda doufám, že ho nebudu zkoušet.

Motorku jsem si vybral, protože je vhodná pro začátečníky. Zkoušel jsem stejný typ od kolegy v práci a jelo se mi parádně, takže jsem hledal něco takového.
Zatím nemám nic moc najeto, takže těžko můžu soudit. Každopádně mi přijde všechno v pohodě, jízda fajn, brzdy fajn, jenom trošku dotáhnu zadní tlumiče, předchozí majitel vážil o dost míň, se mnou to docela houpe. A jízdu se spolujezdem jsem ještě nezkoušel, takže zkušenosti z toho zatím podat nemůžu.

Motorka se nejlépe, dle mého mínění, cítí na silnici. Do města je taky vhodná díky svým rozměrům.

Jestli se dá dobře cestovat, zatím nevím, ale vyzkouším. :)

---
Leden 2019 prodáno