Honda XL 600V Transalp (1997)

Vlastník Vlkyn
Vloženo 29.6.2015
Aktualizováno 29.6.2015

moje první po nahlodání od švagra jsem se rozhodl pořídit si tuhle krasavici..volba padla na pohodlené cestovní endruro, nenáročné a vděčné

První dojmy - sice to není žádný "uřvaný" sporťák...ale za to zvládne jízdu terénem bez toho aniž bych měl vyklepaný zadek a musel se bát projet po silnici 3.třídy...na cestách se chová slušně a díky výborným gumám drží dobře i v zatáčkách

Tenhle stroj jsem si vybral protože to je prakticky má první motorka vůbec..když nepočítám babetu a skůtry Po prostudování recencí a konzultacích padla volba na Transalpa vzhledem k jeho nenáročnosti a také univerzálnosti-nelituji.

Za měsíc co mám papíry jsem stihnul cca 2600km..takže jsem v sedle co to jde. Jízda je velmi pohodlná a díky obutí-mischelin anekee 2,výborně sedí i v zatáčkách..

Zkusil jsem díky navigaci už i cestu po polňačce nebo lesními cestami a ani s tímhle nemá moto problém. Vzhledem k přešitému pohodlnému sedlu není problém ani s delšími trasami..ikdyž zadek si pořád teprve zvyká

Do budoucna bych určitě rád pořídil něco novějšího a ještě kapánek výkonnějšího..určitě budu volit opět nějaké to enduro typu BMW R1200GS,Suzuki V-strom a podobné

rostislavhorky
rostislavhorky napsal 09.04.16 v 19:27 10b.

Vítej mezi motorkáře

3neczak
3neczak napsal 10.08.15 v 17:54 10b.

werke
werke napsal 01.07.15 v 22:30 10b.

Pěkný kousek , přeju mnoho pohodových kilometrů

cubafire
cubafire napsal 01.07.15 v 12:45 10b.

No na GS máš ještě čas. Ale jinak souhlas s popisem moto.

findejs1310
findejs1310 napsal 29.06.15 v 16:59

Pěkná prověřená kvalita a s krásnou červenou barvou
Přeju spoustu spokojenych kilometrů a přidávám 10bodů.