Suzuki GR 650 (1985)

Vlastník CharlesD
Vloženo 25.6.2015
Aktualizováno 20.11.2023

Lehká přestavba na retro závoďáka, tzv. caféracer.

První dojmy - Je to hardcore svezení bez všech moderních pomocníků. Dokonalý spojení prdele se silnicí. Tuhost rámu a účinnost brzd je poplatná době vzniku stroje (to není vada, ale charakter) a to je na tom právě to nejlepší. Na ostrou jízdu jsou jiné stroje.

Motorku bych doporučil pro - No přece pro MĚ !!! :-D

Doplňky na motorce - Doplňky jsou: řidítka, sedlo, přední kolo, nádrž, blatníky, světla , budíky a všechno vostatní...

Tenhle kus vznikl vlastně z náhradních dílů, které zbyly po generálce originálního GR pro mou ženu. Nějak jsem jednou v zimě uklízel v dílně a zjistil jsem, že mám skoro všechno na ještě jednu motorku. Byl tam motor, rám a zadní kolo . A pak už to chtělo jen tři zimy hraní u ponku a občasnýho nákupu něčeho potřebnýho a výsledek se na jaře 2015 podíval poprvý na slunce. Jsem spokojenej, jezdí to pěkně.

01/22
Po kolizi před nějakým časem ležel závoďák dlouho rozbitej v garáži, alel nakonec se dočkal opravy.
Takže dostal nové lepší(viditelnější) zadní světlo, předek má místo jednoho velkýho dvě menší, lakovalo se do podobnýho schématu jako to bylo, ale víc "závoďácky".

hasic89
hasic89 napsal 21.12.16 v 20:29 10b.

vau :)

Destroyer
Destroyer napsal 13.03.16 v 11:41 10b.

prekrásna stavba, veľmi decentné s vkusom. Skutočne krásne a podarené, zlaté ruky pane /klobúk je dole/ :)

Fi-kus
Fi-kus napsal 30.01.16 v 16:35

Je super, že si umíš hezky hrát. Moc hezká práce. Jasných 10 bodů!!!

major
major napsal 03.11.15 v 18:25 10b.

Moc pěkný kafíčko, tohle na cestě určitě do šedi nezapadne.

Jonáš90
Jonáš90 napsal 29.09.15 v 00:05 10b.

tvoje hraní u ponku se vyplácí , naživo je ještě hezčí než na fotkách