Aprilia Pegaso 650 Strada (2006)

Vlastník Patholog0104
Vloženo 1.6.2015
Aktualizováno 1.6.2015

Naše vytoužená motorka, pro kterou jsme se ženou jeli přes celou republiku.

Motorka koupena od FIRMA:Karel Kovářík - Kmoto (Klatovy II)

Yamaha FZS 600 Fazer: důvod neuveden
Honda CBF 600S: důvod neuveden
Honda XL 650V Transalp: důvod neuveden
Suzuki DL 650 V-Strom: důvod neuveden

První dojmy - Žena říkala že to byla láska na první pohled už na internetu. Já jsem se zamiloval po zkušební jízdě.

Motorku bych doporučil pro - Mladší generaci motorkářů, 18-26let.

Doplňky na motorce - Tankvak a boční kufry oxford, zadní kufr. Čelní sklo už je objednané.

Po prodeji mojí staré Derbi jsme se rozhodli se ženou koupit něco pořádného na cestování ale také na vyřádění.

Po projížďce na CBF600 jsem zavrhl všechny čtyřválce a zbyly tedy jednoválce a dvouválce.
Vyzkoušel jsem fungl novou CB500X, ta byla jedním slovem dokonalá ale na tu nebyly finance.
Tak jsme pátrali dál a poté jsme se rozhodli jet kouknout na naši Stradu.

Po zkušební jízdě jsem byl ohromen jak lehce se ovládá, dokonalým posezem a hrubou silou jednobuchu.

Zatím máme najeto 1000km, motorka je po servisu kdy byl seřízen zadní tlumič na naši váhu, zkontrolovány ventily a další úkony které vychytali všechny mouchy.

Nejlépe se motorka cítí na úzkých silničkách se zatáčkama. Drží jako přibitá i ve dvou, výkon jednobuchu dostatečný.

Zatím bez výhrady, prostě náš vysněný stroj.

findejs1310
findejs1310 napsal 06.08.16 v 19:30

Krásná italka
Gratulace

Klose
Klose napsal 16.05.16 v 07:33 10b.

cyyra
cyyra napsal 08.06.15 v 15:01 9b.

Zkoušel jsem ji asi půl hodiny před Vámi, než jste pro ni přijeli do Klatov. Manželka mě přesvědčovala ať ji vemu... Nakonec jsem ji přenechal Vám . Příjemná a zábavná motorka ovladatelná jako kolo, ale mě vadil měkej podvozek a slabší motor. Každopádně ať slouží