Suzuki GSX-R 1000 (2014)

Vlastník MARSHALL1981
Vloženo 12.5.2015
Aktualizováno 1.8.2019

Motorka, na které se inženýři opravdu podepsali, navržená do posledního detailu.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník) - Naprosto super komunikace a servis.

První dojmy - Byl jsem nadšenej a moc se mi líbila, když jsem ji poprve uviděl, uslyšel její nádherný zvuk (výfuk z výroby), jak si hezky brumlá.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky určitě ne, ale myslím, že ji zvládne ovládat i středně vysoká holka.

Doplňky na motorce - Nosič pro kufry GIVI (Typ pro Yamaha tenere) , padací protektory od rutanu
img=http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2015/23/294463_imag1130.jpg][/img]

Prvních 800km jsem netočil přes 6,5 tis. jak je psáno od výrobce, neustále přeřazoval dle aktuální rychlosti 1-2 při 20-ti, 3 při 30-ti až 6 při 60km/h tak aby se vše zabíhalo a usadilo současně, měnil rychlost jízdy, brzdil zadní, přední nebo oběma (přitom větší silou přední než zadní). Mám v plánu si motorku nechat delší dobu, proto nepospíchám na dálnici vyzkoušet maximálku i když si o to morka říká celou dobu, sílu a akceleraci má opravdu vynikající. Šak sa dočká
Na spotřebu jsem zatím nekoukal, jen vím, že na rezervu jsem zatím najel nejvíce 40 km pak dotankoval, ale nejaké palivo ještě v nádrži bylo.
Jel jsem jak po dálnici tak po státovkách, v bezvětří i větru, po zvlněné komunikaci, ale se vším jsem si s motorkou poradil snadno.

I na mokru jsem potom změnil mapu na C a i v tomto režimu by moto ráda pořádně zabrala.

Já jsem si na ní užil a vychutnal první delší výlet na moravu Praha-Ostrava a myslím, že cestovat na ní delší trasy, taky není problém

Vytínač
Vytínač napsal 12.07.15 v 10:06 10b.

Lukamot
Lukamot napsal 27.05.15 v 20:18 10b.

Tahle barevná kombinace je top, krásný gixero

cebeer
cebeer napsal 14.05.15 v 16:54

Nádhera, blahopřeji. Přeji hodně šťastných km. V sobotu si jedu pro úplně stejnou. Tvé fotky mě potěšily, líbí se mi teď ještě víc.